See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ugradbeni materijal za traumatologiju (sprave za prijelome, vijci, pločice za fiksaciju, sistemi za ugrađivanje pločica i vijaka i drugi) za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Ugradbeni materijal za traumatologiju (sprave za prijelome, vijci, pločice za fiksaciju, sistemi za ugrađivanje pločica i vijaka i drugi) za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 41-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1
Beschreibung: Grupa 1
Interne Kennung: 41-1/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2
Beschreibung: Grupa 2
Interne Kennung: 41-1/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3
Beschreibung: Grupa 3
Interne Kennung: 41-1/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4
Beschreibung: Grupa 4
Interne Kennung: 41-1/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5
Beschreibung: Grupa 5
Interne Kennung: 41-1/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6
Beschreibung: Grupa 6
Interne Kennung: 41-1/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7
Beschreibung: Grupa 7
Interne Kennung: 41-1/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8
Beschreibung: Grupa 8
Interne Kennung: 41-1/2026-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9
Beschreibung: Grupa 9
Interne Kennung: 41-1/2026-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10
Beschreibung: Grupa 10
Interne Kennung: 41-1/2026-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11
Beschreibung: Grupa 11
Interne Kennung: 41-1/2026-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12
Beschreibung: Grupa 12
Interne Kennung: 41-1/2026-12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 13
Beschreibung: Grupa 13
Interne Kennung: 41-1/2026-13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 14
Beschreibung: Grupa 14
Interne Kennung: 41-1/2026-14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa 15
Beschreibung: Grupa 15
Interne Kennung: 41-1/2026-15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa 16
Beschreibung: Grupa 16
Interne Kennung: 41-1/2026-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 17
Beschreibung: Grupa 17
Interne Kennung: 41-1/2026-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa 18
Beschreibung: Grupa 18
Interne Kennung: 41-1/2026-18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa 19
Beschreibung: Grupa 19
Interne Kennung: 41-1/2026-19
Los: LOT-0020
Titel: Grupa 20
Beschreibung: Grupa 20
Interne Kennung: 41-1/2026-20
Los: LOT-0021
Titel: Grupa 21
Beschreibung: Grupa 21
Interne Kennung: 41-1/2026-21
Los: LOT-0022
Titel: Grupa 22
Beschreibung: Grupa 22
Interne Kennung: 41-1/2026-22
Los: LOT-0023
Titel: Grupa 23
Beschreibung: Grupa 23
Interne Kennung: 41-1/2026-23
Los: LOT-0024
Titel: Grupa 24
Beschreibung: Grupa 24
Interne Kennung: 41-1/2026-24
Los: LOT-0025
Titel: Grupa 25
Beschreibung: Grupa 25
Interne Kennung: 41-1/2026-25
Los: LOT-0026
Titel: Grupa 26
Beschreibung: Grupa 26
Interne Kennung: 41-1/2026-26
Los: LOT-0027
Titel: Grupa 27
Beschreibung: Grupa 27
Interne Kennung: 41-1/2026-27
Los: LOT-0028
Titel: Grupa 28
Beschreibung: Grupa 28
Interne Kennung: 41-1/2026-28
Los: LOT-0029
Titel: Grupa 29
Beschreibung: Grupa 29
Interne Kennung: 41-1/2026-29
Los: LOT-0030
Titel: Grupa 30
Beschreibung: Grupa 30
Interne Kennung: 41-1/2026-30
Los: LOT-0031
Titel: Grupa 31
Beschreibung: Grupa 31
Interne Kennung: 41-1/2026-31
Los: LOT-0032
Titel: Grupa 32
Beschreibung: Grupa 32
Interne Kennung: 41-1/2026-32
Los: LOT-0033
Titel: Grupa 33
Beschreibung: Grupa 33
Interne Kennung: 41-1/2026-33
Los: LOT-0034
Titel: Grupa 34
Beschreibung: Grupa 34
Interne Kennung: 41-1/2026-34
Los: LOT-0035
Titel: Grupa 35
Beschreibung: Grupa 35
Interne Kennung: 41-1/2026-35
Los: LOT-0036
Titel: Grupa 36
Beschreibung: Grupa 36
Interne Kennung: 41-1/2026-36
Los: LOT-0037
Titel: Grupa 37
Beschreibung: Grupa 37
Interne Kennung: 41-1/2026-37
Los: LOT-0038
Titel: Grupa 38
Beschreibung: Grupa 38
Interne Kennung: 41-1/2026-38
Los: LOT-0039
Titel: Grupa 39
Beschreibung: Grupa 39
Interne Kennung: 41-1/2026-39
Los: LOT-0040
Titel: Grupa 40
Beschreibung: Grupa 40
Interne Kennung: 41-1/2026-40
Los: LOT-0041
Titel: Grupa 41
Beschreibung: Grupa 41
Interne Kennung: 41-1/2026-41
Los: LOT-0042
Titel: Grupa 42
Beschreibung: Grupa 42
Interne Kennung: 41-1/2026-42
Los: LOT-0043
Titel: Grupa 43
Beschreibung: Grupa 43
Interne Kennung: 41-1/2026-43
Los: LOT-0044
Titel: Grupa 44
Beschreibung: Grupa 44
Interne Kennung: 41-1/2026-44
Los: LOT-0045
Titel: Grupa 45
Beschreibung: Grupa 45
Interne Kennung: 41-1/2026-45
Los: LOT-0046
Titel: Grupa 46
Beschreibung: Grupa 46
Interne Kennung: 41-1/2026-46
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 41-1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1
Description: Grupa 1
Internal identifier: 41-1/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2
Description: Grupa 2
Internal identifier: 41-1/2026-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3
Description: Grupa 3
Internal identifier: 41-1/2026-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4
Description: Grupa 4
Internal identifier: 41-1/2026-4
Lot: LOT-0005
Title: Grupa 5
Description: Grupa 5
Internal identifier: 41-1/2026-5
Lot: LOT-0006
Title: Grupa 6
Description: Grupa 6
Internal identifier: 41-1/2026-6
Lot: LOT-0007
Title: Grupa 7
Description: Grupa 7
Internal identifier: 41-1/2026-7
Lot: LOT-0008
Title: Grupa 8
Description: Grupa 8
Internal identifier: 41-1/2026-8
Lot: LOT-0009
Title: Grupa 9
Description: Grupa 9
Internal identifier: 41-1/2026-9
Lot: LOT-0010
Title: Grupa 10
Description: Grupa 10
Internal identifier: 41-1/2026-10
Lot: LOT-0011
Title: Grupa 11
Description: Grupa 11
Internal identifier: 41-1/2026-11
Lot: LOT-0012
Title: Grupa 12
Description: Grupa 12
Internal identifier: 41-1/2026-12
Lot: LOT-0013
Title: Grupa 13
Description: Grupa 13
Internal identifier: 41-1/2026-13
Lot: LOT-0014
Title: Grupa 14
Description: Grupa 14
Internal identifier: 41-1/2026-14
Lot: LOT-0015
Title: Grupa 15
Description: Grupa 15
Internal identifier: 41-1/2026-15
Lot: LOT-0016
Title: Grupa 16
Description: Grupa 16
Internal identifier: 41-1/2026-16
Lot: LOT-0017
Title: Grupa 17
Description: Grupa 17
Internal identifier: 41-1/2026-17
Lot: LOT-0018
Title: Grupa 18
Description: Grupa 18
Internal identifier: 41-1/2026-18
Lot: LOT-0019
Title: Grupa 19
Description: Grupa 19
Internal identifier: 41-1/2026-19
Lot: LOT-0020
Title: Grupa 20
Description: Grupa 20
Internal identifier: 41-1/2026-20
Lot: LOT-0021
Title: Grupa 21
Description: Grupa 21
Internal identifier: 41-1/2026-21
Lot: LOT-0022
Title: Grupa 22
Description: Grupa 22
Internal identifier: 41-1/2026-22
Lot: LOT-0023
Title: Grupa 23
Description: Grupa 23
Internal identifier: 41-1/2026-23
Lot: LOT-0024
Title: Grupa 24
Description: Grupa 24
Internal identifier: 41-1/2026-24
Lot: LOT-0025
Title: Grupa 25
Description: Grupa 25
Internal identifier: 41-1/2026-25
Lot: LOT-0026
Title: Grupa 26
Description: Grupa 26
Internal identifier: 41-1/2026-26
Lot: LOT-0027
Title: Grupa 27
Description: Grupa 27
Internal identifier: 41-1/2026-27
Lot: LOT-0028
Title: Grupa 28
Description: Grupa 28
Internal identifier: 41-1/2026-28
Lot: LOT-0029
Title: Grupa 29
Description: Grupa 29
Internal identifier: 41-1/2026-29
Lot: LOT-0030
Title: Grupa 30
Description: Grupa 30
Internal identifier: 41-1/2026-30
Lot: LOT-0031
Title: Grupa 31
Description: Grupa 31
Internal identifier: 41-1/2026-31
Lot: LOT-0032
Title: Grupa 32
Description: Grupa 32
Internal identifier: 41-1/2026-32
Lot: LOT-0033
Title: Grupa 33
Description: Grupa 33
Internal identifier: 41-1/2026-33
Lot: LOT-0034
Title: Grupa 34
Description: Grupa 34
Internal identifier: 41-1/2026-34
Lot: LOT-0035
Title: Grupa 35
Description: Grupa 35
Internal identifier: 41-1/2026-35
Lot: LOT-0036
Title: Grupa 36
Description: Grupa 36
Internal identifier: 41-1/2026-36
Lot: LOT-0037
Title: Grupa 37
Description: Grupa 37
Internal identifier: 41-1/2026-37
Lot: LOT-0038
Title: Grupa 38
Description: Grupa 38
Internal identifier: 41-1/2026-38
Lot: LOT-0039
Title: Grupa 39
Description: Grupa 39
Internal identifier: 41-1/2026-39
Lot: LOT-0040
Title: Grupa 40
Description: Grupa 40
Internal identifier: 41-1/2026-40
Lot: LOT-0041
Title: Grupa 41
Description: Grupa 41
Internal identifier: 41-1/2026-41
Lot: LOT-0042
Title: Grupa 42
Description: Grupa 42
Internal identifier: 41-1/2026-42
Lot: LOT-0043
Title: Grupa 43
Description: Grupa 43
Internal identifier: 41-1/2026-43
Lot: LOT-0044
Title: Grupa 44
Description: Grupa 44
Internal identifier: 41-1/2026-44
Lot: LOT-0045
Title: Grupa 45
Description: Grupa 45
Internal identifier: 41-1/2026-45
Lot: LOT-0046
Title: Grupa 46
Description: Grupa 46
Internal identifier: 41-1/2026-46