See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van conserven voor een periode van maximum 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht is ingedeeld in percelen. De inschrijver mag een offerte indienen voor één, meerdere of alle percelen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de gunningsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8596/6536/6310.L.019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897200 Nahrungsmittelkonserven
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fruit
Beschreibung: Fruit
Interne Kennung: 6310.L.019_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332400 Obstkonserven
Los: LOT-0002
Titel: Groenten
Beschreibung: Groenten
Interne Kennung: 6310.L.019 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15331420 Tomatenkonserven/Paradeiserkonserven, 15331480 Vorläufig haltbar gemachtes Gemüse, 15331500 In Essig konserviertes Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: Diverse
Beschreibung: Diverse
Interne Kennung: 6310.L.019 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15235000 Fischkonserven, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch, 15252000 Zubereitete Krebstiere oder Krebstierkonserven
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15897200 Canned goods
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Fruit
Description: Fruit
Internal identifier: 6310.L.019_1
Additional classification (cpv): 15332400 Preserved fruits
Lot: LOT-0002
Title: Groenten
Description: Groenten
Internal identifier: 6310.L.019 2_2
Additional classification (cpv): 15331400 Preserved and/or canned vegetables, 15331420 Preserved tomatoes, 15331480 Provisionally preserved vegetables, 15331500 Vegetables preserved in vinegar
Lot: LOT-0003
Title: Diverse
Description: Diverse
Internal identifier: 6310.L.019 3_3
Additional classification (cpv): 15131000 Meat preserves and preparations, 15200000 Prepared and preserved fish, 15235000 Preserved fish, 15240000 Canned or tinned fish and other prepared or preserved fish, 15252000 Prepared or preserved crustaceans
643720-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode: PPP03T-8596/6536/6310.L.019
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15897200 Blikconserven
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Fruit
Beschrijving: Fruit
Interne identificatiecode: 6310.L.019_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15332400 Geconserveerde vruchten
Perceel: LOT-0002
Titel: Groenten
Beschrijving: Groenten
Interne identificatiecode: 6310.L.019 2_2
Aanvullende classificatie (cpv): 15331400 Geconserveerde en/of ingeblikte groenten, 15331420 Geconserveerde tomaten, 15331480 Tijdelijk geconserveerde groenten, 15331500 In azijn geconserveerde groenten
Perceel: LOT-0003
Titel: Diverse
Beschrijving: Diverse
Interne identificatiecode: 6310.L.019 3_3
Aanvullende classificatie (cpv): 15131000 Vleesconserven en -producten, 15200000 Toebereide en geconserveerde vis, 15235000 Geconserveerde vis, 15240000 Ingeblikte en andere bereide of geconserveerde vis, 15252000 Bereide of geconserveerde schaaldieren