2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego 10 sztuk fabrycznie nowych Autobusów miejskich, klasy maxi, 12 m, jednej marki, zasilanych olejem napędowym ON dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Radomiu Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: Zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje dostawę 10 sztuk Autobusów miejskich fabrycznie nowych, klasy maxi, 12 m, jednej marki, zasilanych olejem napędowym ON (zwanych dalej „Autobusami”), niskopodłogowych wraz z wyposażeniem dodatkowym i w kompletacji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego, określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ; Wymagania dotyczące leasingu: okres leasingu - 120 miesięcy. W okresie leasingu Zamawiający uiści na rzecz Wykonawcy 120 miesięcznych równych rat leasingowych, licząc od protokolarnego odbioru Przedmiotu Zamówienia;
Interne Kennung: ZB/DT/73/2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego 10 sztuk fabrycznie nowych Autobusów miejskich, klasy maxi, 12 m, jednej marki, zasilanych olejem napędowym ON dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Radomiu Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Beschreibung: Zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: dostawę 10 sztuk Autobusów miejskich fabrycznie nowych, klasy maxi, 12 m, jednej marki, zasilanych olejem napędowym ON (zwanych dalej „Autobusami”), niskopodłogowych wraz z wyposażeniem dodatkowym i w kompletacji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego, określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ; Wymagania dotyczące leasingu: okres leasingu - 120 miesięcy. W okresie leasingu Zamawiający uiści na rzecz Wykonawcy 120 miesięcznych równych rat leasingowych, licząc od protokolarnego odbioru Przedmiotu Zamówienia;