643753-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Personalcomputer – Echipamente IT, acord-cadru 12 luni, 7 loturi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente IT, acord-cadru 12 luni, 7 loturi
Beschreibung: Universitatea din București intenționează achiziția de Echipamente pentru dotarea zonei administrative și a facultăților din cadrul Universității, printr-un Acord Cadru încheiat pe o perioada de 1 an. (12 luni). Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 17 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4505502_2026_PAAPD1634047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LAPTOP TIP 1
Beschreibung: În baza acordului-cadru se vor atribui contracte subsecvente, în funcție de necesitățile autorității contractante. Cantitatea maximă estimată pentru acordul-cadru este de 100 bucăți.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: LAPTOP PROFESIONAL
Beschreibung: În baza acordului-cadru se vor atribui contracte subsecvente, în funcție de necesitățile autorității contractante. Cantitatea maximă estimată pentru acordul-cadru este de 7 bucăți.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Stații de lucru All In One
Beschreibung: În baza acordului-cadru se vor atribui contracte subsecvente, în funcție de necesitățile autorității contractante. Cantitatea maximă estimată pentru acordul-cadru este de 320 bucăți.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Stații de lucru desktop și monitor
Beschreibung: În baza acordului-cadru se vor atribui contracte subsecvente, în funcție de necesitățile autorității contractante. Cantitatea maximă estimată pentru acordul-cadru este de 62 bucăți.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Sistem PC ALL In ONE
Beschreibung: În baza acordului-cadru se vor atribui contracte subsecvente, în funcție de necesitățile autorității contractante. Cantitatea maximă estimată pentru acordul-cadru este de 24 bucăți.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: Multifunctionala color A4
Beschreibung: În baza acordului-cadru se vor atribui contracte subsecvente, în funcție de necesitățile autorității contractante. Cantitatea maximă estimată pentru acordul-cadru este de 35 bucăți.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer
Los: LOT-0007
Titel: LAPTOP TIP 2
Beschreibung: În baza acordului-cadru se vor atribui contracte subsecvente, în funcție de necesitățile autorității contractante. Cantitatea maximă estimată pentru acordul-cadru este de 2 bucăți.
Interne Kennung: 7