2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering van de bovenwettelijke ziekte- en werkeloosheidsuitkeringen
Beschreibung: De PO-Raad en VO-raad hebben er voor gekozen over te gaan tot een gezamenlijke aanbesteding. Een uitgangspunt daarbij is dat uitvoering van de bovenwettelijke ziekte- en werkloosheidsregelingen in beide sectoren aan dezelfde uitvoerder wordt gegund. De sector PO-Raad bestaat uit 881 schoolorganisaties en 190.000 medewerkers. De sector VO-raad bestaat uit 278 besturen en 113.500 medewerkers. Het gaat in totaal om ongeveer 1100 eerste aanvragen, 80.000 continueringsbetalingen en 12 bijzondere betalingen
Interne Kennung: 27198
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: • Het aantal te verwachten inschrijvers ligt nabij het minimum aantal te selecteren inschrijvers dat is toegestaan bij het toepassen van de niet openbare procedure; • Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting eerder tot hogere dan lagere lasten voor de inschrijvers en de aanbestedende dienst.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75111100 Dienstleistungen der Exekutive
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung, 75300000 Dienstleistungen im Rahmen der gesetzlichen Sozialversicherung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De PO-Raad en VO-raad hebben er voor gekozen over te gaan tot een gezamenlijke aanbesteding. Een uitgangspunt daarbij is dat uitvoering van de bovenwettelijke ziekte- en werkloosheidsregelingen in beide sectoren door dezelfde uitvoerder wordt uitgevoerd. De aanbestedende diensten wenst één (1) partij te contracteren door middel van twee overeenkomsten voor de uitvoering van de bovenwettelijke ziekte- en werkloosheidsregelingen. Het gaat in totaal om ongeveer 1100 eerste aanvragen, 80.000 continueringsbetalingen en 12 bijzondere betalingen. Hoe het verloop zich zal ontwikkelen na 2024 is mede afhankelijk van economische ontwikkelingen en krimp. Dit is mede afhankelijk van de ontwikkelingen op de arbeidsmarkt en/of mogelijke toekomstige afspraken die sociale partners over het stelsel van bovenwettelijke uitkeringen maken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende diensten wensen met één (1) inschrijver een overeenkomst te sluiten, voor een periode van twee (2) jaar, met een optionele verlenging van maximaal drie (3) keer twee (2) jaar (2+2+2+2).