2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering ten behoeve van Uiversiteit Utrecht
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken
Beschreibung: Opdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaar (1-1-2026 tot 1-1-2029). Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend stilzwijgend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.