643817-2026 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285, z późn. zm.)
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285, z późn. zm.)
Beschreibung: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Zwoleńskiego. Linia komunikacyjna, linie komunikacyjne lub sieć komunikacyjna objęta przedmiotem zamówienia: obsługa linii komunikacyjnych obejmująca teren powiatu zwoleńskiego. Linie komunikacyjne mogą ulegać zmianom, tworzyć się nowe, wszystko z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców powiatu zwoleńskiego. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego - nie dłużej niż 5 lat. . Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy : grudzień 2027 rok. Organizator na podstawie art.23 ust.5 ustawy o publicznym transporcie drogowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym.
Beschreibung: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Zwoleńskiego. Linia komunikacyjna, linie komunikacyjne lub sieć komunikacyjna objęta przedmiotem zamówienia: obsługa linii komunikacyjnych obejmująca teren powiatu zwoleńskiego. Linie komunikacyjne mogą ulegać zmianom, tworzyć się nowe, wszystko z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców powiatu zwoleńskiego. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego - nie dłużej niż 5 lat. . Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: grudzień 2027 rok. Organizator na podstawie art.23 ust.5 ustawy o publicznym transporcie drogowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001