See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenuse ostmine
Beschreibung: Lepingu esemeks on Tervisekassa ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenus, mis hõlmab ravimite, immuunpreparaatide ja meditsiinitarvikute vastuvõtmist, vastavuse kontrolli, ladustamist, hoiustamist komplekteerimist ja vastavalt tellimustele väljastamist. Tehniline kirjeldus on lisatud (Lisa 1). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313254-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0000