2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, z terenu Gminy Jejkowice
Beschreibung: 1. Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności zakres rzeczowy obejmujący m.in.: a) odbieranie, transport i zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych pochodzących bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w granicach administracyjnych gminy Jejkowice; b) odbieranie, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych pochodzących bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w granicach administracyjnych gminy Jejkowice; c) odbieranie, transport i zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z gminnych punktów / miejsc selektywnego zbierania odpadów komunalnych zlokalizowanych m.in. UG Jejkowice, Apteka Jejkowice, Ośrodek Zdrowia; d) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do gromadzenia popiołu, pojemniki na odpady biodegradowalne, jak również w worki LDPE do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych; e) organizacja w drugiej połowie września 2026 r. mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon oraz chemikaliów i odpadów niebezpiecznych z nieruchomości zamieszkałych (z budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielolokalowych) położonych na terenie Gminy Jejkowice; f) organizacja w drugiej połowie września 2026 r. mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z nieruchomości niezamieszkałych, położonych na terenie Gminy Jejkowice, g) opracowywanie harmonogramów odbierania odpadów z terenów nieruchomości oraz przekazywanie ich właścicielom nieruchomości, po zatwierdzeniu przez Zamawiającego; h) inne wymienione w Szczegółowym Przedmiocie Zamówienia stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ
Interne Kennung: IN.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001