643871-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Verbrauchsartikel – Sebészet, érprotézis, varrógépek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sebészet, érprotézis, varrógépek
Beschreibung: A Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos nyílt eljárást kíván lefolytatni Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek a becsült érték és a keretösszeg megadásával a (közbeszerzési eljárás) hirdetményében megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus részenként tételekből és altételekből áll, az alábbiak szerint: 1. rész keretösszeg nettó 252 553 461,- Ft 2. rész keretösszeg nettó 47 407 000,- Ft 3. rész keretösszeg nettó 57 070 057,- Ft Keretmegállapodás alapján a Vevő (részenként) a Keretösszeg kimerüléséig rendelhet az Eladóktól. Tárgyi közbeszerzési eljárás a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II.16.) Kormány rendelet hatálya alá tartozik. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. A Keretmegállapodás időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik a keretmegállapodásban foglalt objektív szempontok szerint az elektronikus katalógusból kiválasztott ajánlattevő(k)től. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000864312026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Általános-, hasi-, ér- és csontsebészet
Beschreibung: A Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos nyílt eljárást kíván lefolytatni „Általános-, hasi-, ér- és csontsebészet szakmai anyagainak beszerzése” megnevezéssel Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek a becsült érték és a keretösszeg megadásával a (közbeszerzési eljárás) hirdetményében megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus részenként tételekből és altételekből áll, az alábbiak szerint: Keretmegállapodás alapján a Vevő (részenként) a Keretösszeg kimerüléséig rendelhet az Eladóktól. Tárgyi közbeszerzési eljárás a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II.16.) Kormány rendelet hatálya alá tartozik. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. A Keretmegállapodás időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik a keretmegállapodásban foglalt objektív szempontok szerint az elektronikus katalógusból kiválasztott ajánlattevő(k)től. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. Az ajánlatkérő műszaki elvárásait a közbeszerzési dokumentumban meghatározott műszaki leírások tartalmazzák. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokkal mindenben egyenértékű megajánlást is elfogad, amely maradéktalanul kielégíti a műszaki leírásban meghatározott paramétereket. Ajánlattevőnek a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologtól való eltérésről az ajánlatában nyilatkoznia kell, és az ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel bizonyítania/igazolnia kell, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott követelményeknek.
Interne Kennung: EKR000864312026/1
Los: LOT-0002
Titel: Érprotézis
Beschreibung: A Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos nyílt eljárást kíván lefolytatni „Érprotézis beszerzése konszignációs raktárkészlet létesítésével” megnevezéssel Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek a becsült érték és a keretösszeg megadásával a (közbeszerzési eljárás) hirdetményében megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus részenként tételekből és altételekből áll, az alábbiak szerint: Keretmegállapodás alapján a Vevő (részenként) a Keretösszeg kimerüléséig rendelhet az Eladóktól. Tárgyi közbeszerzési eljárás a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II.16.) Kormány rendelet hatálya alá tartozik. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. A Keretmegállapodás időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik a keretmegállapodásban foglalt objektív szempontok szerint az elektronikus katalógusból kiválasztott ajánlattevő(k)től. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. Az ajánlatkérő műszaki elvárásait a közbeszerzési dokumentumban meghatározott műszaki leírások tartalmazzák. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokkal mindenben egyenértékű megajánlást is elfogad, amely maradéktalanul kielégíti a műszaki leírásban meghatározott paramétereket. Ajánlattevőnek a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologtól való eltérésről az ajánlatában nyilatkoznia kell, és az ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel bizonyítania/igazolnia kell, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott követelményeknek.
Interne Kennung: EKR000864312026/2
Haupteinstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
Los: LOT-0003
Titel: Varrógépek és táraik, transzanális feltáró
Beschreibung: A Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos nyílt eljárást kíván lefolytatni „Varrógépek és táraik, transzanális feltáró beszerzése konszignációs raktárkészlet létesítésével” megnevezéssel Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek a becsült érték és a keretösszeg megadásával a (közbeszerzési eljárás) hirdetményében megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus részenként tételekből és altételekből áll, az alábbiak szerint: Keretmegállapodás alapján a Vevő (részenként) a Keretösszeg kimerüléséig rendelhet az Eladóktól. Tárgyi közbeszerzési eljárás a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II.16.) Kormány rendelet hatálya alá tartozik. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. A Keretmegállapodás időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik a keretmegállapodásban foglalt objektív szempontok szerint az elektronikus katalógusból kiválasztott ajánlattevő(k)től. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. Az ajánlatkérő műszaki elvárásait a közbeszerzési dokumentumban meghatározott műszaki leírások tartalmazzák. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokkal mindenben egyenértékű megajánlást is elfogad, amely maradéktalanul kielégíti a műszaki leírásban meghatározott paramétereket. Ajánlattevőnek a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologtól való eltérésről az ajánlatában nyilatkoznia kell, és az ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel bizonyítania/igazolnia kell, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott követelményeknek.
Interne Kennung: EKR000864312026/3
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
2. Procedure
Procedure
Title: Sebészet, érprotézis, varrógépek
Internal identifier: EKR000864312026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR000864312026/1
Lot: LOT-0002
Title: Érprotézis
Internal identifier: EKR000864312026/2
Main classification (cpv): 33184200 Vascular prostheses
Lot: LOT-0003
Internal identifier: EKR000864312026/3
Main classification (cpv): 33141120 Clip, suture, ligature supplies