643890-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung – Usługa kompleksowa - eksploatacja, obsługa i konserwacja urządzeń wodnych wraz z odcinkowym utrzymaniem koryt cieków naturalnych w roku 2026 na terenie działania ZZ w Stargardzie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowa - eksploatacja, obsługa i konserwacja urządzeń wodnych wraz z odcinkowym utrzymaniem koryt cieków naturalnych w roku 2026 na terenie działania ZZ w Stargardzie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym rzek, cieków oraz budowli hydrotechnicznych w celu zapewnienia swobodnego spływ wód, który ma być wykonany zgodnie z załączonymi przedmiarami prac i kosztorysami nakładczymi oraz warunkami i wymaganiami zawartymi w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru prac utrzymaniowych oraz sprawowania nadzoru przyrodniczego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia, mapami poglądowymi, kosztorysami nakładczymi zawiera Załącznik Nr 10 do SWZ.
Interne KennungSZ.ROZ.2710.46.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - NW Choszczno
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym rzek, cieków oraz budowli hydrotechnicznych w celu zapewnienia swobodnego spływ wód, który ma być wykonany zgodnie z załączonymi przedmiarami prac i kosztorysami nakładczymi oraz warunkami i wymaganiami zawartymi w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru prac utrzymaniowych oraz sprawowania nadzoru przyrodniczego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia, mapami poglądowymi, kosztorysami nakładczymi zawiera Załącznik Nr 10 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - NW Goleniów
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - NW Pyrzyce
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - NW Stargard
Interne KennungCzęść 4