2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Książąt Oleśnickich dz. nr 181, 30/4, 31/2, 42/9 obręb 10 os. Piastów Śląskich w Głogowie w ramach zadania „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Książąt Oleśnickich dz. nr 181 obręb 10 Piastów Śląskich w Głogowie”
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: • prace projektowe w zakresie wykonania projektu technicznego (tj. np. architektura, konstrukcja, instalacje wewnętrzne, instalacje zewnętrzne, zagospodarowanie terenu, drogi), STWiORB, specyfikacji technicznych, analizy akustycznej, projektu organizacji ruchu na czas budowy, projektu docelowej organizacji ruchu, karty mieszkań, • wykonanie robót budowlano - instalacyjnych dotyczących budowy budynku mieszkalnego wraz z instalacjami wewnętrznymi, zagospodarowaniem terenu, instalacją nawadniającą, przekładkami sieci, infrastrukturą techniczną i towarzyszącą, ewentualnym usunięciem kolizji przyłączami do budynków, PARAMETRY BUDYNKU – 108 mieszkań Powierzchnia użytkowa mieszkań 5.216,00 m2 Komunikacja 985,11 m2 Powierzchnia piwnic 1.609,00 m2 Powierzchnia całkowita budynku netto 7.810,83 m2 Kubatura 25.409,95 m3 Wysokość 12,11 m, 4 kondygnacje, niski Szczegółowy opis i ilości zawiera SWZ
Interne Kennung: BZP.271.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45100000 Baureifmachung, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002