643943-2026 - Ergebnis
Slowenien – Kraftfahrzeuge – Nakup osebnih vozil, kombijev in tovornih vozil 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup osebnih vozil, kombijev in tovornih vozil 2026
Beschreibung: Naročnik Elektro Ljubljana d.d. vabi ponudnike k predložitvi pisne ponudbe za Nakup osebnih vozil, kombijev in tovornih vozil 2026. Naročnik bo v skladu s 40. členom Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/2015 s spremembami; v nadaljevanju: ZJN-3) izvedel odprti postopek.
Interne Kennung: JN2026/013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Terensko 4x4 vozilo
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je »Nakup osebnih vozil, kombijev in tovornih vozil 2026«, ki ga sestavlja devet razpisnih sklopov, in sicer: - sklop št. 1: Terensko 4x4 vozilo, - sklop št. 2: Terensko 4x4 vozilo z opremo, - sklop št. 3: Manjše osebno vozilo, - sklop št. 4: Osebno vozilo, - sklop št. 5: Tovorno FURGON 4x4 vozilo (1900 do 2200 cm3), - sklop št. 6: Tovorno FURGON 4x4 vozilo (1900 do 2200 cm3), - sklop št. 7: Tovorno vozilo z dvigalom, - sklop št. 8:Delovno vozilo košara N2 - sklop št. 9:Delovno vozilo košara N2 po specifikacijah iz 4. poglavja - Tehnični razpisni pogoji te dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila. Ponudniki lahko oddajo ponudbo po posameznih sklopih ali za vse sklope skupaj. Naročnik bo oddal naročilo ponudniku, ki bo ponudil ekonomsko najugodnejšo ponudbo za posamezni razpisni sklop. Naročnik je ob upoštevanju petega odstavka 73. člena ZJN-3 izločil 6 sklopov.
Interne Kennung: 554787
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: sklop št. 2: Terensko 4x4 vozilo z opremo
Interne Kennung: 554788
Los: LOT-0003
Titel: sklop št. 3: Manjše osebno vozilo
Interne Kennung: 554789
Los: LOT-0004
Titel: sklop št. 4: Osebno vozilo
Interne Kennung: 554790
Los: LOT-0005
Titel: sklop št. 5: Tovorno FURGON 4x4 vozilo (1900 do 2200 cm3)
Interne Kennung: 554791
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Los: LOT-0006
Titel: sklop št. 6: Tovorno FURGON 4x4 vozilo (1900 do 2200 cm3)
Interne Kennung: 554792
Los: LOT-0007
Titel: sklop št. 7: Tovorno vozilo z dvigalom
Interne Kennung: 554793
Los: LOT-0008
Titel: sklop št. 8: Delovno vozilo košara N2
Interne Kennung: 554794
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Los: LOT-0009
Titel: sklop št. 9: Delovno vozilo košara N2
Interne Kennung: 554795