643955-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bauarbeiten – REZIDENCA OB KORNU – 1. FAZA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REZIDENCA OB KORNU – 1. FAZA
Beschreibung: Predmet naročila je gradnja po sistemu »dejanske količine in fiksne enotne cene«. Celotna investicija je razdeljena na tri faze: 1. Faza: Globoko temeljenje 2. Faza: I. stolpič, garaže, infrastruktura 3. Faza: II. stolpič V prvi fazi, ki je predmet tega naročila, se izvede globoko temeljenje. Rok za izvedbo vseh del je 120 koledarskih dni po podpisu pogodbe. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz projektne dokumentacije (PZI) in Specifikacije predračuna (popisov del). Ponudniki na razpisu ponujajo dela, opisana v popisu del. Projektna dokumentacija zunanje ureditve zajema tudi načrt kanalizacije, kar pa ni predmet trenutne faze izgradnje in se bo izvajalo v naslednjih fazah. Zaledna meteorna voda se vodi do potoka Koren v odprtem jarku.
Interne Kennung: 430-00002/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 554952
2. Procedure
Procedure
Title: REZIDENCA OB KORNU – 1. FAZA
Internal identifier: 430-00002/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 554952