See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa polegająca na opracowaniu szczegółowej koncepcji artystycznej, organizacyjnej i merytorycznej czterech edycji festiwalu pn. ,,AUDIORIVER" oraz jego realizacja zgodnie z harmonogramem oraz koncepcją wydarzenia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa usługa polegająca na opracowaniu szczegółowej koncepcji artystycznej, organizacyjnej i merytorycznej czterech edycji festiwalu pn. ,,AUDIORIVER" oraz jego realizacja zgodnie z harmonogramem oraz koncepcją wydarzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji).
Interne Kennung: ZP.371.23.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79953000 Organisation von Festivals
5. Los
Los: LOT-0001