643994-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Beheersoftware Openbare Ruimte
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersoftware Openbare Ruimte
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren, implementeren, configureren, migreren en in bedrijf stellen van: Een volledige en succesvolle uitgevoerde Aanbesteding met de Gunning van een nieuwe beheersoftware voor Openbare Ruimte De implementatie van de nieuwe beheersoftware met als resultaat een operationele, volledig ingerichte en werkende Oplossing, de acceptatie ervan en borging van het beheer 350.000
Interne Kennung: D26.00264
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Beheersoftware Openbare Ruimte
Internal identifier: D26.00264
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1