644002-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke – PRÍSLUŠENSTVO PRE fúzne CT/MRI biopsie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRÍSLUŠENSTVO PRE fúzne CT/MRI biopsie
Beschreibung: Predmetom zákazky je: Dodanie a inštalácia zdravotníckej techniky: PRÍSLUŠENSTVO PRE fúzne CT/MRI biopsie. PRÍSLUŠENSTVO PRE fúzne CT/MRI biopsie musí byť plne kompatibilné s USG prístrojom FUJIFILM Arietta 750. Dodávky budú realizované vrátane dopravy na miesto odberateľa
Interne Kennung: 41/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je: Dodanie a inštalácia zdravotníckej techniky: PRÍSLUŠENSTVO PRE fúzne CT/MRI biopsie. Príslušenstvo pre fúzne CT/MRI biopsie musí byť plne kompatibilné s USG prístrojom FUJIFILM Arietta 750. Dodávky budú realizované vrátane dopravy na miesto odberateľa.