2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury i sprzętu na potrzeby Banku Mleka Kobiecego w ramach umowy nr 12/13/2026/52/758 na udzielenie w 2026 r dotacji celowej na zakup sprzętu dla podmiotów leczniczych, w których funkcjonuje Bank Mleka Kobiecego w ramach realizacji programu polityki zdrowotnej pn. Program polityki zdrowotnej służący wykonaniu programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na lata 2022-2026
Beschreibung: Dostawa aparatury i sprzętu na potrzeby Banku Mleka Kobiecego w ramach umowy nr 12/13/2026/52/758 na udzielenie w 2026 r dotacji celowej na zakup sprzętu dla podmiotów leczniczych, w których funkcjonuje Bank Mleka Kobiecego w ramach realizacji programu polityki zdrowotnej pn. Program polityki zdrowotnej służący wykonaniu programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na lata 2022-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: 1. Komora laminarna 1 szt. 2. Montaż, uruchomienie, konfiguracja, przeszkolenie personelu -
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: Szafa mroźna z czujnikiem temperatury przeznaczona do przechowywania i schładzania preparatów laboratoryjnych
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Beschreibung: System do znakowania próbek
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Beschreibung: Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna z czujnikiem temperatury przeznaczonym do przechowywania i schładzania preparatów laboratoryjnych
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5
Beschreibung: Podgrzewacz do butelek przeznaczony do podgrzewania prób w suchej atmosferze przy zachowaniu wymaganych reżimów temperaturowych
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: zadanie 5