644027-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Dienstprogramme für Softwarepakete – Alkalmazás - APM - teljesítmény-menedzsment licenc
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alkalmazás - APM - teljesítmény-menedzsment licenc
Beschreibung: Alkalmazás - APM - teljesítmény-menedzsment licenc, support
Interne Kennung: EKR001888702026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Közbeszerzési eljárás a Kbt. 81. § szerinti, uniós, nyílt eljárás szabályai szerint kerül lefolytatásra.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az Ajánlatkérő által használt Dynatrace célszoftver licencek éves gyártói megújítása, valamint szoftver követés és technikai támogatás biztosítása a 2027. január 1-től 2027. december 31-ig terjedő időtartamra. Az alkalmazás használata során a felhasználói élmény monitorozásához a felülethez történő kapcsolódás alkalmával ún. látogatói vizitkezelési egység (DEM), valamint forgalom monitorzási egység (DDU) is lehívásra kerül. Licenc bérleti konstrukció évente az alábbi mennyiségekre 1 éven keresztül: - Dynatrace Host Units: Managed – Term vagy azzal egyenértékű (Renewal Per number of hosts with 16GB memory), , Mennyiség 149 db - Dynatrace AppSec Units: Managed – Term vagy azzal egyenértékű (Renewal Per number of hosts with 16GB memory), Mennyiség 36 db - Dynatrace Davis Data Units: Managed – Term vagy azzal egyenértékű (Renewal Per Million Annual Units), Mennyiség 13,4 db - Dynatrace DEM Units: Managed – Term vagy azzal egyenértékű (Renewal Per Million Annual Units), Mennyiség 6 db Támogatás biztosítása 1 éven keresztül - Diamond Support (1 év) vagy azzal egyenértékű , Mennyiség 1db A Diamond támogatási csomag keretében biztosítandó szolgáltatások részletei és egyéb követelmények a műszaki leírásban. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Az egyenértékűség igazolása ajánlattevő feladata. Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy a közbeszerzés tárgya nem egy konkrét gyártó vagy termék beszerzése, hanem a műszaki leírásban meghatározott követelményeknek megfelelő alkalmazás performancia monitoring (APM) licenc, valamint az ahhoz kapcsolódó gyártói támogatási szolgáltatás biztosítása.
Interne Kennung: EKR001888702026/1
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48700000 Software package utilities
Place of performance
Postal address: Kéthly Anna tér 1
Town: Budapest
Postcode: 1077
Country subdivision (NUTS): Budapest (HU110)