64403-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenausbesserungsarbeiten – Utrzymanie bieżące dróg w granicach miasta Częstochowy w rejonie I
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie bieżące dróg w granicach miasta Częstochowy w rejonie I
Beschreibung: Bieżące utrzymanie dróg w granicach miasta Częstochowy w I rejonie utrzymania obejmuje: remonty nawierzchni bitumicznych i innych rodzajów nawierzchni ulepszonych, remonty nawierzchni gruntowych, poboczy, chodników, dróg rowerowych, parkingów, oczyszczanie rowów przydrożnych, regulacja uzbrojenia na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych w granicach miasta Częstochowy. Zakres prac w czasie realizacji umowy będzie obejmował między innymi: - remonty nawierzchni bitumicznej; - remonty innych rodzajów nawierzchni ulepszonych; - remonty z zakresu robót brukarskich; - remonty nawierzchni gruntowych; - oczyszczanie rowów przydrożnych; - regulacja uzbrojenia. Zamawiający wymaga udzielenia rękojmi za wady oraz gwarancji jakości na wykonanie: dywanika z asfaltobetonu, remontu cząstkowego masą na gorąco na okres 36 miesięcy kalendarzowych od dnia podpisania protokołu odbioru danych robót. Na pozostałe asortymenty robót na okres 12 miesięcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak