See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 na zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon w ramach ustanowionego DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów nr POST/GEK/CSS/IZK/02258/2024
Vorherige Bekanntmachung: 362719-2024
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19511200 Luftschläuche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon w ramach ustanowionego DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów nr POST/GEK/CSS/IZK/02258/2024.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 2
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 3
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 4
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 5
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 6
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 7
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 8
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 9
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 10
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 11
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 5 - Część 12
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02439/2025 - Część 12