644032-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitete Mahlzeiten – 3/ZP/27 DOSTAWA PRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH CHŁODZONYCH , DESERÓW CHŁODZONYCH , PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH ORAZ WARZYW I OWOCÓW MROŻONYCH W 2027 ROKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3/ZP/27 DOSTAWA PRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH CHŁODZONYCH , DESERÓW CHŁODZONYCH , PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH ORAZ WARZYW I OWOCÓW MROŻONYCH W 2027 ROKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów garmażeryjnych chłodzonych , deserów chłodzonych, produktów głęboko zamrożonych oraz warzyw i owoców mrożonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz Przedszkoli Wojskowych w Leźnicy Wielkiej i Nowym Glinniku w 2027 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332240 Fruchtgelees, 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku
Beschreibung: Zadanie nr 1 - dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku
Optionen:
Beschreibung der Optionen: OPIS OPCJI I WARUNKI JEJ URUCHOMIENIA ( DO 100 % WARTOŚCI ZAMOWIENIA PODSTAWOWEGO ) Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w części lub całości, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w załączniku nr 2 kol. nr 12 (formularz cenowy / załącznik nr 2 do SWZ ) Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku braku zapotrzebowania lub nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie będzie wymagało aneksowania umowy. Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez zamówienia składane na zasadach przewidzianych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych w niniejszej umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - dostawy deserów chłodzonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku
Beschreibung: Zadanie nr 2 - dostawy deserów chłodzonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku
Haupteinstufung (cpv): 15332240 Fruchtgelees
Beschreibung der Optionen: OPIS OPCJI I WARUNKI JEJ URUCHOMIENIA ( DO 100 % WARTOŚCI ZAMOWIENIA PODSTAWOWEGO ) 20. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w części lub całości, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w załączniku nr 2 kol. nr 12 (formularz cenowy / załącznik nr 2 do SWZ ) Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku braku zapotrzebowania lub nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie będzie wymagało aneksowania umowy. Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez zamówienia składane na zasadach przewidzianych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych w niniejszej umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawy produktów głęboko mrożonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Dostawy produktów głęboko mrożonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15311000 Tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawy warzyw i owoców mrożonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku i Przedszkoli Wojskowych nr 129 w Nowym Glinniku i nr 147 w Leźnicy Wielkiej w 2027 roku
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Dostawy warzyw i owoców mrożonych do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2027 roku i Przedszkoli Wojskowych nr 129 w Nowym Glinniku i nr 147 w Leźnicy Wielkiej w 2027 roku