See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Watervoorziening mobiele screeningsunits
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: •Inzameling van de afvalwaters uit de vuilwatertank van mobiele screeningsunits; •Inzameling van de toiletafvalstroom uit de toiletwatertank van mobiele screeningunits; •Verzorging van ‘schoonwater’ van de schoonwatertank van mobiele screeningunits. Schoonwater is water zoals vermeld in de drinkwaterwet. •Frequentie: om de 3 werkdagen •Uitvoeren van spoedleveringen
Interne Kennung: 2024-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Regio Noord
Optionen:
Beschreibung der Optionen: BVO NL behoudt zich de mogelijkheid voor om gedurende deze aanbestedingsprocedure en gedurende de looptijd van de Overeenkomst de volgende (wezenlijke) wijzigingen in de Opdracht door te voeren: • Als gevolg van het verschuivingen van de mobiele screeningsunits en eventuele toename kan het aantal screeningsunits per Perceel gedurende de looptijd van de Overeenkomst worden gewijzigd. Wanneer een mobiele screeningsunit in een andere regio komt te staan dan betekent dit dat Overeenkomst voor het ene Perceel wordt uitgebreid en voor het ander Perceel gewijzigd (vermindering van het aantal screeningsunits). Wanneer sprake is van wijziging van het aantal screeningsunits gelden de prijzen zoals opgenomen in de inschrijving van Opdrachtnemer. In het geval dat het aantal mobiele screeningsunits wordt verminderd met meer dan 50% kunnen Opdrachtgever en Opdrachtnemer in overleg treden en besluiten tot het aanpassen van de prijs. Het is overigens niet de verwachting dat er grootte verschuivingen plaats zullen vinden. • De mogelijkheid bestaat dat er in de toekomst nieuwe screeningsunits bijkomen met andere specificaties met betrekking tot de watertank. Ook voor de eventuele nieuwe mobiele screeningsunits is er behoefte aan het leveren van schoonwater en ledigen van de vuilwatertanks. Dit kan leiden tot een wijziging of uitbreiding van de Opdracht. Wanneer de behoefte ontstaat aan de hierboven beschreven wijziging, dan vraagt BVO NL een offerte aan bij de Opdrachtnemer. De Opdrachtnemer stelt een offerte op, waarbij de gespecificeerde werkzaamheden uit de offerteaanvraag worden overgenomen. BVO NL is niet verplicht om de gewenste optionele diensten af te nemen. Indien het BVO NL daar om welke reden dan ook van afziet, zal dat worden toegelicht aan de Opdrachtnemer.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Regio Oost
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: • Inzameling van de afvalwaters uit de vuilwatertank van mobiele screeningsunits; • Inzameling van de toiletafvalstroom uit de toiletwatertank van mobiele screeningunits; • Verzorging van ‘schoonwater’ van de schoonwatertank van mobiele screeningunits. Schoonwater is water zoals vermeld in de drinkwaterwet. • Frequentie: om de 3 werkdagen (m.u.v. SE91 hierbij zal de frequentie om de 2 werkdagen zijn) • Uitvoeren van spoedleveringen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Regio Midden-West
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: • Inzameling van de afvalwaters uit de vuilwatertank van mobiele screeningsunits; • Inzameling van de toiletafvalstroom uit de toiletwatertank van mobiele screeningunits; • Verzorging van ‘schoonwater’ van de schoonwatertank van mobiele screeningunits. Schoonwater is water zoals vermeld in de drinkwaterwet. • Frequentie: om de 3 werkdagen1360 • Uitvoeren van spoedleveringen
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Regio Zuid-West
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: • Inzameling van de afvalwaters uit de vuilwatertank van mobiele screeningsunits; • Inzameling van de toiletafvalstroom uit de toiletwatertank van mobiele screeningunits; • Verzorging van ‘schoonwater’ van de schoonwatertank van mobiele screeningunits. Schoonwater is water zoals vermeld in de drinkwaterwet. • Frequentie: om de 3 werkdagen • Uitvoeren van spoedleveringen
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Regio Zuid