644060-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Laborreagenzien – Reactivi de laborator_Acord Cadru 36 luni_2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reactivi de laborator_Acord Cadru 36 luni_2
Beschreibung: Acord-cadru furnizare ,,reactivi de laborator" conf. fisei de date si caietului de sarcini.Conform art.161 dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 25405892026 4.2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reactivi si consumabile compatibili cu Sistemul automat de identificare și testare a sensibilității Bacterii si Fungi AF -300
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru sunt in caietul de sarcini .Frecventa celui mai mare contr.subsesvent cu val.max. estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conf.datelor /lot SICAP din F.D.& anexa. (cant.&val.min/max)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reactivi compatibili 100% sau similar cu linia modulara biochimie-imunologie MINDRAY BS 1000M - MINDRAY CL 2600I
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Reactivi compatibili 100% sau similar cu automatul de colorare imunohistochimica Leica Bond – Max
Interne Kennung: 3
644060-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25405892026 4.2.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3