See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wraz z usługą bilansowania energii z instalacji OZE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do wybranych obiektów Policji województwa lubelskiego wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE. 2. Zamówienie podzielone jest na dwie części, które obejmują następujące obiekty: 1) Budynek koszarowy „Koszarowiec” przy ul. Grenadierów 4 w Lublinie, 2) Posterunki Policji, tj.: PP Piszczac, PP Turobin, PP Wojsławice, PP Niedrzwica, PP Wilkołaz. 3. Szczegółowy zakres dostaw dla poszczególnych lokalizacji (obiektów) opisany jest w załącznikach „Formularze cenowe” dla każdego pakietu, tj.: Pakiet nr 1 – dostawa energii elektrycznej do obiektu KWP w Lublinie – Koszarowiec, zgodnie z załącznikiem nr 1.1 do SWZ; Pakiet nr 2 – dostawa energii elektrycznej do obiektów KWP w Lublinie – Posterunki, zgodnie z załącznikiem nr 1.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 470721-2025
Interne Kennung: 55/2.2.15/25/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Realizacja przedmiotowego zamówienia ma zapewnić ciągłość dostaw energii elektrycznej do wybranych obiektów Policji, jak również uruchomić nowy punt poboru energii dla nowobudowanego budynku koszarowego. Planowany termin oddania budynku do użytku ustalono w zawartej umowie na dzień 10 grudnia 2025 roku. Według bieżących informacji od Wykonawcy, już w październiku br. zaistnieje zapotrzebowanie na energię elektryczną w tym obiekcie, celem rozruchu urządzeń. Zamawiający zmierza do przygotowania umów i przyłącza Punktu Poboru Energii we wskazanym terminie. Niezrealizowanie przedmiotowych dostaw mogłoby negatywnie wpłynąć na termin realizacji inwestycji. Należy stwierdzić zatem, iż skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Jednocześnie należy podkreślić, że skrócenie terminu nie będzie mieć negatywnego wpływu na jawność i konkurencyjność procedury. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia, przygotowanie oferty nie jest czasochłonne. Asortyment jest jednoraki, o ustalonym standardzie technicznym, przygotowanie oferty zatem nie wymaga skomplikowanych czynności ani czasochłonnych wyliczeń.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - dostawa energii elektrycznej do obiektu KWP w Lublinie - Koszarowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu KWP w Lublinie - Koszarowiec, zgodnie z zał. nr 1.1 do SWZ (Formularz cenowy)
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - dostawa energii elektrycznej do obiektów KWP w Lublinie - Posterunki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów KWP w Lublinie - Posterunki, zgodnie z zał. nr 1.2 do SWZ (Formularz cenowy); tj. do PP Piszczac, PP Turobin, PP Wojsławice, PP Niedrzwica, PP Wilkołaz.
Interne Kennung: Pakiet nr 2