2. Verfahren
Verfahren
Titel: VERKOOP BOUWRIJPE GROND TBV DE ONTWIKKELING VAN APPARTEMENTEN LOCATIE HOFLAND
Beschreibung: selectieleidraad ten behoeve van de niet-openbare aanbesteding voor de gronduitgifte van een perceel grond voor de ontwikkeling van circa 25 appartementen. 25 woningen
Interne Kennung: Hofland25
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hofland
Beschreibung: hofland25
Interne Kennung: 1