2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2025r. do dnia 31-12-2025r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowymi ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 4.2.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każdą część tj. na 9 części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części. Na każdą część zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą, którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana: - dla części 1 tj. dostawa nabiału – 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w piątki, - dla części 2 tj. dostawa mięsa - 2 razy w tygodniu tj. w poniedziałki i w środy, - dla części 3 tj. dostawa artykułów spożywczych - 1 raz w tygodniu tj. w piątki - dla części 4 tj. dostawa pieczywa - codziennie tj. od poniedziałku do piątku, - dla części 5 tj. dostawa produktów dla niemowląt - 1 raz w tygodniu tj. w środy, - dla części 6 tj. dostawa jaj kurzych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki, - dla części 7 tj. dostawa ryb - 1 raz w tygodniu tj. w piątki - dla części 8 tj. dostawa mrożonek - 1 raz w tygodniu tj. w piątki, - dla części 9 tj. dostawa świeżych warzyw i owoców - 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w czwartki . Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do placówek Zamawiającego, w godzinach 06:00-07:30, zgodnie z zamówieniem złożonym minimum dzień wcześniej przez przedstawiciela Zamawiającego. Wykaz lokalizacji, do których dostarczany będzie towar: a) Żłobek Nr 1 ul. Wileńska 19, 20-603 Lublin, b) Żłobek Nr 2 ul. Okrzei 11, 20-128 Lublin, c) Żłobek Nr 3 ul. Wolska 5, 20-411 Lublin, d) Żłobek Nr 4 ul. Puławska 7, 20-046 Lublin, e) Żłobek Nr 5 ul. Sowia 4, 20-360 Lublin, f) Żłobek Nr 6 ul. Herberta 12, 20-468 Lublin, g) Żłobek Nr 7 ul. Braci Wieniawskich 10, 20-844 Lublin, h) Żłobek Nr 8 ul. Nałkowskich 102, 20-470 Lublin, g) Żłobek nr 9 ul. Zelwerowicza 2, 20-875 Lublin.
Interne Kennung: MZŻ.253-2/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15411000 Tierische oder pflanzliche Öle, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15893100 Lebensmittelmischungen, 15411110 Olivenöl, 15411200 Kochfett, 03142100 Naturhonig, 15893100 Lebensmittelmischungen, 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa żywności tj. artykuły spożywcze do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2025r. do dnia 31-12-2025r.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ponizszego asortymentu do 9 placówek MZŻ w Lublinie - część 3 - artykuły spożywcze Ananas w plastrach, waga netto max 600 g kg 207 Bazylia op. max 20g kg 5 Biszkopty , bez konserwantów, nie zawierające mleka ani pochodnych mleka, op. max 200g kg 111 Biszkopty bezglutenowe bez dodatku oleju palmowego i konserwantów, op. max. 300g kg 1 Biszkopty op. max 300g kg 267 Brzoskwinie w syropie waga netto max 900g kg 1045 Budyń ( bez sztucznych barwników i konserwantów)- różne smaki, na 0,5 l mleka kg 484 Chrupki kukurydziane, opak. max 300g kg 52 Chrzan tarty w słoiku, opak. max 300 g kg 32 Ciasteczka zbożowe bez dodatku cukru, bez oleju palmowego, bez syropu glukozowo - fruktozowego, mogą być z dodatkiem owoców, bez jaj kurzych, mleka i pochodnych mleka op. max.500g kg 202 Ciecierzyca konserwowa op. max 400g skład: cieciorka, woda, sól kg 870 Ciecierzyca kremowa, op. max 350g kg 1 Cukier kryształ 1 kg kg 736 Cukier puder, opak. max 500g kg 2 Cukier wanilinowy, opak min. 20 g kg 43 Cukier z prawdziwą wanilią op. max 30g kg 1 Curry op. max 30g kg 8 Cynamon mielony- opak. max. 20g kg 1 Czekolada gorzka, min.64% kakao, zawierająca tłuszcz kakaowy bez dodatku innych tłuszczy roślinnych, min. 100g max 200g kg 38 Czerwona fasola w puszce (z otwieraczem) waga max 500g kg 20 Drożdże piekarnicze, opak max 150g kg 22 Fasola biała konserwowa op. max 400g skład: fasola min. 60%, woda, sól kg 85 Galaretka owocowa (bez sztucznych barwników i konserwantów)- różne smaki, na 0,5 l wody kg 12 Gałka mielona muszkatołowa max 20g kg 1 Goździki mielone op. max 50g kg 1 Groszek konserwowy op. max 400g skład: groszek zielony, woda, sól kg 156 Groszek ptysiowy, op. max 100 g kg 52 Herbata czarna liściasta opak max 100 g kg 12 Herbata owocowa-20 saszetek, op. max 70 g , różne smaki kg 109 Herbata ziołowa - mięta w torebkach po max 60 torebek kg 8 Herbata ziołowa-koperek w torebkach po max 60 torebek kg 2 Herbatka ziołowa- rumianek pakowane po max 60 torebek kg 9 Herbatniki bezglutenowe bez dodatku oleju palmowego i konserwantów, opak. max 200 g kg 70 Kakao naturalne niskotłuszczowe o zaw. tłuszczu kakaowego do 10% op. max 100g kg 20 Kasza bul gur op. max 1 kg kg 222 Kasza gryczana ( biała, palona) op. max 1kg kg 223 Kasza jaglana, opak max.500g kg 164 Kasza jęczmienna pęczak op. max 1kg kg 44 Kasza jęczmienna, średnia, opak. max 500g kg 174 Kasza kukurydziana błyskawiczna, opak max 500g kg 78 Kasza kuskus op. max 1 kg kg 2 Kasza manna błyskawiczna, opak. max 500g kg 253 Kawa zbożowa op. max 150 g, 35 torebek kg 1 Kisiel (bez sztucznych barwników i konserwantów)- różne smaki, na 0,5 l wody kg 88 Kminek mielony op. max 30g kg 2 Koncentrat pomidorowy 30% w słoiczku op. max 300g kg 135 Kukurydza konserwowa op. max 400g skład: kukurydza, woda cukier, sól kg 1 Kwasek cytrynowy max 25g kg 4 Liść laurowy op. max 10g kg 2 Lubczyk op. max 25g kg 5 Majeranek op. max 10 g kg 8 Makaron 4-jajeczny, domowy, krojony op. max 500 g kg 271 Makaron bezglutenowy op. max 250g kg 11 Makaron bezjajeczny, jajeczny (świderki , fale, pióra, kształt ryżu, drobne kokardki, drobne muszelki, zacierka, gwiazdki ) op. max 500g kg 51 Makaron pełnoziarnisty, drobny, op. max 500g (różne kształty) kg 162 Mąka gryczana bez zaw. glutenu, opak. 1kg kg 77 Mąka jaglana op. max 1 kg kg 2 Mąka kukurydziana bez zaw. glutenu, opak. 1 kg kg 146 Mąka pełnoziarnista: skład mąka pszenna, żytnia, orkiszonowa op. max 1 kg kg 1 Mąka pszenna tortowa, typ 450, opak. 1kg kg 2058 Mąka ryżowa op. max 1 kg kg 6 Miód 100% naturalny z polskich pasiek (wielokwiatowy), słoik max 500 g. kg 421 Mleczko kokosowe naturalne, o zaw. min. 60% ekstraktu z kokosa, bez dodatku cukru, op. max 1l. l 2 Mleko kozie op. max 1l. l 1 Napój jaglany bez dodatku cukru, op. max 1l. l 1385 Napój migdałowy naturalny, bez dodatku cukru, op. max1l l 389 Napój owsiany naturalny, bez dodatku cukru, op. max 1l l 1371 Napój sojowy naturalny, non GMO, bez dodatku cukru, op. max 1 l l 161 Ocet spirytusowy 10% op. max 1 l l 37 Olej winogronowy, opak max 500 ml l 184 Oliwa z oliwek, extra virgine, opak max 500 ml l 37 Oregano op. max 20g kg 3 Papryka słodka op. max 20g kg 15 Pestki dyni łuskanej op. max 150g kg 1 Pieprz biały, mielony, op. max 20g kg 1 Pieprz cytrynowy op. max 20g kg 4 Pieprz czarny naturalny, mielony op. max 25g kg 7 Pieprz ziołowy op. max 30g kg 23 Płatki gryczane błyskawiczne, opak max 500g kg 311 Płatki jaglane błyskawiczne, op. max 500 g kg 337 Płatki jęczmienne błyskawiczne, opak. max 500g kg 400 Płatki kukurydziane typu cornflakes pełne ziarno, opak. max 500g kg 63 Płatki kukurydziane typu cornflakes, bez glutenu, opak. max 500g kg 298 Płatki orkiszowe op. max 500g kg 366 Płatki owsiane górskie, opak. max 500g kg 441 Płatki ryżowe błyskawiczne, opak max 500g kg 207 Płatki żytnie , opak. max 500g kg 80 Pomidory całe puszce, bez skórki, min. 60% pomidora, waga max 500g kg 1995 Proszek do pieczenia op. max 30g kg 14 Rafinowany olej rzepakowy do smażenia z I tłoczenia 100%, opak max 1l l 1000 Rodzynki , opak max 150g kg 33 Ryż biały długoziarnisty op. max 1 kg kg 224 Ryż brązowy op. max 500g kg 41 Siemie lniane op. max 500g kg 1 Skrobia ziemniaczana – op. max 1kg kg 357 Soczewica czerwona , op. max 350g kg 1 Soczewica zielona, op. max 350g kg 1 Soda oczyszczana, opak. max 100g kg 4 Sól morska, op. max 1000g kg 56 Sól, op. max 1000g kg 34 Tymianek op. max 20g kg 3 Wafle kukurydziane okrągłe extra cienkie bez sztucznych dodatków, op. max 200g kg 13 Wafle ryżowe naturalne okrągłe, extra cienkie (skład: ryż brązowy i biały 100%), bez glutenu op. max 200g kg 87 Wiórki kokosowe bez substancji konserwujących op. max. 500g kg 1 Wyrób owocowy ( dżem, powidła, konfitury i in.) ze 100g owoców na 100g produktu, bez dodatku cukru, dopuszczalny dodatek naturalnych soków owocowych, bez dodatku konserwantów, barwników sztucznych i sztucznych zagęszczaczy- różne smaki, słoik max 300 g. kg 422 Ziarna słonecznika łuskane op. max 150g kg 1 itd zgodnie z SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji