See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na projektové práce pro velké zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2024
Beschreibung: Předmětem Rámcové dohody bude zadávání Dílčích veřejných zakázek na provádění konkrétních projektových prací pro velké zakázky staveb pozemních komunikací realizovaných dle smluvních podmínek RED BOOK a YELLOW BOOK včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.), včetně výkonu inženýrské činnosti, majetkoprávní činnosti, autorského dozoru a technické pomoci Objednateli, a to dle aktuálních potřeb Objednatele. Rámcová dohoda bude primárně určena pro zadávání Dílčích veřejných zakázek na projektové práce k investičním stavbách, nikoliv pro opravy staveb.
Interne Kennung: 01ST-001252
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/73 Svitávka - Staré město, prověření umístění přebytku zemin, TP - bez BIM
Beschreibung: Předmětem zakázky je analýza maximálního množství přebytečných zemin, které lze uplatnit v těsném okolí stavby I/73 Svitávka – Staré Město. Součástí analýzy je návrh lokalit a jejich využití a popis přepravy materiálu ve stopě budoucí I/73. Návrh bude zohledňovat interakci s významnými inženýrskými sítěmi, méně významné sítě (typicky CETIN) nebudou uvažovány. Dílo bude projednáno s objednatelem. Zpracovaná technická pomoc bude sloužit jako podklad pro zpracování dokumentace EIA. Důvodem zadání je značné množství přebytečných zemin, které je potřeba uložit, pokud možno, v prostoru podél trasy budoucí silnice I/73. Tento problém vzniknul zejména proto, že dle ZÚR JMK bylo vedení budoucí trasy podmíněno „nadstandardními protihlukovými opatřeními“ a to návrhem tunelových úseků, zářezů a dále požadavkem obcí na zřízení protihlukových valů. Uvedené požadavky je nutné podrobit posouzení procesem EIA. Předmětná technická pomoc bude podkladem pro zpracovávanou dokumentaci EIA
Interne Kennung: 01ST-001396