644155-2026 - Ergebnis
Kroatien – Bauarbeiten – IZGRADNJA GRAĐEVINE PŠ KOŠUTE - OŠ TRILJ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZGRADNJA GRAĐEVINE PŠ KOŠUTE - OŠ TRILJ
Beschreibung: Izgradnja građevine Područne škole Košute- Osnovne škole Trilj i izgradnja jednodijelne školske sportske dvorane na k.č. 622/2. k.o. Košute u skladu s projektno-tehničkom dokumentacijom.
Interne Kennung: EVV 23/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000