64417-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie w obiektach użytkowanych przez Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. (III)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzątanie w obiektach użytkowanych przez Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. (III)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie w obiektach użytkowanych przez Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Część I - świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania czystości terenów zielonych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellończyka 8, świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku Poczty Polskiej S.A. przy ul. Jagiellończyka 4 zajmowanych przez Wojewódzki Zespół Orzekania o Niepełnosprawności, świadczenie usług sprzątania terenów wokół budynku przy ul. Grottgera 25B w Gorzowie Wlkp. i chodnika miejskiego wraz z przylegającym trawnikiem przy ul. Okólnej 2 w Gorzowie Wlkp. Część II - świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku przy ul. Podgórnej 7 w Zielonej Górze. Część III - świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku przy ul. Westerplatte 11 w Zielonej Górze. 2) Szczegółowy zakres zamówienia oraz wszystkie wymagania jakościowe świadczonych usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3) Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 9 do SWZ. 4) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 11. 5) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia.
Interne KennungBL-IX.272.11.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I- Sprzątanie w obiektach użytkowanych przez Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. (III)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie w obiektach użytkowanych przez Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Cześć I - świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i utrzymania czystości terenów zielonych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellończyka 8, świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku Poczty Polskiej S.A. przy ul. Jagiellończyka 4 zajmowanych przez Wojewódzki Zespół Orzekania o Niepełnosprawności, świadczenie usług sprzątania terenów wokół budynku przy ul. Grottgera 25B w Gorzowie Wlkp. i chodnika miejskiego wraz z przylegającym trawnikiem przy ul. Okólnej 2 w Gorzowie Wlkp. 2) Szczegółowy zakres zamówienia oraz wszystkie wymagania jakościowe świadczonych usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3) Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 9 do SWZ. 4) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 11.
Interne KennungCzęść I-BL-IX.272.11.2024
LosLOT-0002
TitelCzęść II - świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku przy ul. Podgórnej 7 w Zielonej Górze.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie w obiektach użytkowanych przez Lubuski Urząd Wojewódzki. Część II - świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku przy ul. Podgórnej 7 w Zielonej Górze. 2) Szczegółowy zakres zamówienia oraz wszystkie wymagania jakościowe świadczonych usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3) Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 9 do SWZ. 4) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 11.
Interne KennungCzęść II- BL-IX.272.11.2024
LosLOT-0003
TitelCzęść III - świadczenie usług sprzątania pomieszczeń w budynku przy ul. Westerplatte 11 w Zielonej Górze.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie w obiektach użytkowanych przez Lubuski Urząd Wojewódzki. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wszystkie wymagania jakościowe świadczonych usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 9 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 11.
Interne KennungCzęść III-BL-IX.272.11.2024