See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25 lábas (7,6m) éleskilövőfej TASER X2 sokkolóhoz
Beschreibung: Tárgy: 25 lábas (7,6m) éleskilövőfej TASER X2 sokkolóhoz Mennyiség: 2.000 darab A részletes követelményeket a műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 249457-2026
Interne Kennung: EKR000664262026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK jelen eljárásban alkalmazza a Kbt. 81. § (5) bekezdését.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Tárgy: 25 lábas (7,6m) éleskilövőfej TASER X2 sokkolóhoz Mennyiség: 2000 db A szállítandó termékek pontos műszaki paramétereit a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a Kbt. 53. § (5) bekezdése alapján ún. feltételes közbeszerzési eljárást bonyolít le. Ajánlatkérő a Kbt. 135. § (12) bekezdés alapján a közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződés hatálybalépését felfüggesztő feltételhez köti a szerződéstervezet III.1. pontjában foglaltak szerint.
Interne Kennung: EKR000664262026/1
Menge: 2 000 Stück