644242-2026 - Wettbewerb
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Sotsiaalkaitse teenuste infosüsteemide arendus- ja hooldustööd
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sotsiaalkaitse teenuste infosüsteemide arendus- ja hooldustööd
Beschreibung: Eesmärk on leida partnerid sotsiaalkaitse teenuste infosüsteemide arendamiseks ja hooldamiseks. Tellitavate tööde sisuks on Sotsiaalkindlustusameti infosüsteemide arendus- ja hooldustööd, esmajoones SKAISi hallatavate avalike teenuste ja nendega seotud tarkvara arendus- ja kasutuselevõtu tööd, arhitektuuri ajakohastamine, andmekvaliteedi parandamiseks vajalikud arendustööd, kasutusmugavuse suurendamine ning seadusemuudatusest tulenevad lisavajadused. Lisaks arendustöödele hõlmab hange ka projektijuhtimist, analüüsi, testimist ja muid teenuseid, et tagada infosüsteemide efektiivne toimimine ja regulaarne hooldus. Kogu hanke eeldatav maksumus on 24000000 eurot, maksimaalne võimalik kogumaksumus on 28000000 eurot. Täpsemad andmed on esitatud osade kaupa. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314021-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hüvitised
Beschreibung: Maksimaalne võimalik kogumaksumus 6 000 000 EUR. Maksimaalselt 3, minimaalselt 2 osalejat raamlepingus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314021-0001
Los: LOT-0002
Titel: Uue arhitektuuri tehnilised tööd
Beschreibung: Maksimaalne võimalik kogumaksumus 5 000 000 EUR. Maksimaalselt 3, minimaalselt 2 osalejat raamlepingus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314021-0002
Los: LOT-0003
Titel: Finants
Beschreibung: Maksimaalne võimalik kogumaksumus 4 000 000 EUR. Maksimaalselt 3, minimaalselt 2 osalejat raamlepingus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314021-0003
Los: LOT-0004
Titel: Kasutajakanalid ja üldkomponendid
Interne Kennung: 314021-0004
Los: LOT-0005
Titel: Üldosa
Beschreibung: Maksimaalne võimalik kogumaksumus 9 000 000 EUR. Maksimaalselt 4, minimaalselt 2 osalejat raamlepingus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314021-0005
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 314021-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hüvitised
Internal identifier: 314021-0001
Lot: LOT-0002
Title: Uue arhitektuuri tehnilised tööd
Internal identifier: 314021-0002
Lot: LOT-0003
Title: Finants
Internal identifier: 314021-0003
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 314021-0004
Lot: LOT-0005
Title: Üldosa
Internal identifier: 314021-0005