See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Földgázbeszerzés 2026-27
Beschreibung: Földgáz energia értékesítése az ajánlatkérők részére 2026-27 gázévre, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében.
Vorherige Bekanntmachung: 470457-2026
Interne Kennung: EKR001283022026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós értékhatárt meghaladó, nyílt eljárás, a legalacsonyabb ár értékelési szemponttal.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vezetékes földgáz beszerzése az ajánlatkérők részére a 2026-27 gázévre vonatkozóan, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében, összesen 12 482 227 kWh / év mennyiségű földgáz beszerzése céljából (szerződött mennyiség). AK pótdíjmentesen jogosult legfeljebb +/- 15% mennyiségi eltérés gyakorlására. Az ajánlatkérőnként külön-külön meghatározott Szerződött Földgázmennyiségektől való megengedett eltéréseket, az eljárásban szereplő összes Szerződött Földgázmennyiségre vonatkozóan együttesen kell kezelni, azt a közös Ajánlatkérőknek,mint Felhasználóknak együttesen kell teljesíteni. A Felhasználók együttes teljesítése azonban nem eredményez egyetemleges kötelezettségvállalást a Kereskedővel szemben őket terhelő kötelezettségek tekintetében. Erre tekintettel amennyiben valamely Felhasználó a saját Szerződött Földgázmennyiségtől a megengedett eltérésen túli eltéréssel vételez, úgy mentesül a szerződésszegés jogkövetkezményei alól, ha a Felhasználók együttes vételezése a Felhasználók egyes szerződéseiben rögzített összesített mennyiség határain belül marad. Számlázás: az Ajánlatkérő által megadott Felhasználónként, mint Eltérő Fizető Felenként, havonta. Fizetési határidő: a számla szabályszerű kiállításától számított 15 nap. A Forgalom független RHD díjtételek tárgyhó előtti hónapban történő kiszámlázása megengedett. További részletek: Műszaki leírás és Árazó táblázat szerint.
Interne Kennung: EKR001283022026/1