2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hogeschool van Hall Larenstein catering
Beschreibung: Cateringdiensten in de locaties van Hogeschool van Hall Larenstein in Velp en Leeuwarden. Beide locaties samen ca. € 950K per jaar
Interne Kennung: EX-000774-FJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Velp
Beschreibung: Cateringdiensten in de locatie Velp van Hogeschool van Hall Larenstein Ca. € 425K per jaar
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Leeuwarden
Beschreibung: Cateringdiensten in de locatie Leeuwarden van de Hogeschool van Hall Larenstein Ca. € 525K per jaar
Interne Kennung: 2