644288-2025 - Ergebnis
Polen – Mikroskope – Dostawa wysokorozdzielczego transmisyjnego mikroskopu elektronowego dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.23.2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wysokorozdzielczego transmisyjnego mikroskopu elektronowego dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.23.2025)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wysokorozdzielczego transmisyjnego mikroskopu elektronowego wraz z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr: 1 do SWZ.
Interne KennungDZP.260.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001