644320-2026 - Planung
Lettland – Bauarbeiten – Būvdarbu veikšana objektā “Skolas ēkas pārbūve Meža ielā 15, Rīgā”
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbu veikšana objektā “Skolas ēkas pārbūve Meža ielā 15, Rīgā”
Beschreibung: Būvdarbu veikšana objektā “Skolas ēkas pārbūve Meža ielā 15, Rīgā”
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten