644322-2026 - Ergebnis
Slowakei – Infusionslösungen – Infúzne roztoky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infúzne roztoky
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka infúznych roztokov. Predmet zákazky je rozdelený do 39 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť alebo jednu ponuku na viacero ucelených častí alebo jednu ponuku na celý predmet zákazky (časti č. 1 – č. 39). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť. Uchádzač v rámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 8/VS/OVO/02/25/Lo
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1: B05BA03 infúzny roztok 5% glukózy
Beschreibung: Požadované balenia: 1 infúzna LDPE fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 34 560 infúznych LDPE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2: B05BA03 infúzny roztok 5% glukózy
Beschreibung: Požadované balenia: 1 infúzna LDPE fľaša s objemom 250 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 8 720 infúznych LDPE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 250 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0004
Titel: Časť č. 4: B05BA03 infúzny roztok 10% glukózy
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená infúzna fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 20 400 sklenených infúznych fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0006
Titel: Časť č. 6: B05BA03 infúzny roztok 40% glukózy
Beschreibung: Požadované balenia: 1 infúzna LDPE fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 1 120 infúznych LDPE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0007
Titel: Časť č. 7: B05BA03 glukóza 40 % koncentrát na infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 LDPE ampulka s objemom 10 ml koncentrátu na infúzny roztok Predpokladané plnenie je 5 600 LDPE ampúl v registrovaných liekoch s objemom 10 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0008
Titel: Časť č. 8: B05BB01 chlorid sodný 0,9% infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 PE fľaša s objemom 1000 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 3 400 infúznych PE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 1000 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0010
Titel: Časť č. 10: B05BB01 chlorid sodný 0,9 % infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 PE fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 132 720 infúznych PE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0011
Titel: Časť č. 11: B05BB01 chlorid sodný 0,9 % infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 26 880 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0012
Titel: Časť č. 12: B05BB01 chlorid sodný 0,9 % infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 PE fľaša s objemom 250 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 140 080 infúznych PE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 250 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0013
Titel: Časť č. 13: B05BB01 chlorid sodný 0,9 % infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 250 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 4 320 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 250 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0014
Titel: Časť č. 14: B05BB01 chlorid sodný 0,9 % infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 PE fľaša s objemom 100 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 170 240 infúznych PE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 100 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0015
Titel: Časť č. 15: B05BB01 chlorid sodný 0,9 % infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 100 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 187 200 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 100 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0018
Titel: Časť č. 18: B05BB01 Hartmannov roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 infúzna LDPE fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 9 320 infúznych LDPE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0019
Titel: Časť č. 19: B05BB01 balancovaný izotonický roztok elektrolytov
Beschreibung: Požadované balenia: 1 infúzna LDPE fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 51 840 infúznych LDPE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0020
Titel: Časť č. 20: B05BB01 balancovaný izotonický roztok elektrolytov
Beschreibung: Požadované balenia: 1 infúzna LDPE fľaša s objemom 1000 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 13 200 infúznych LDPE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 1000 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0021
Titel: Časť č. 21: B05BB01 balancovaný izotonický roztok elektrolytov s obsahom glukonátu sodného
Beschreibung: Požadované balenia: 1 POF/PA vak s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 10 160 POF/PA vakov v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0023
Titel: Časť č. 23: B05BB01 Ringerov roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 16 800 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0024
Titel: Časť č. 24: B05BB01 Ringerov roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 infúzna PE fľaša s objemom 1000 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 3 280 infúznych PE fliaš v registrovaných liekoch s objemom 1000 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0026
Titel: Časť č. 26: B05BB02 chlorid sodný 0,45% + glukóza 2,5% infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 250 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 768 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 250 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0027
Titel: Časť č. 27: B05BB02 chlorid sodný 0,45% + glukóza 2,5% infúzny roztok
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 500 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 4992 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0029
Titel: Časť č. 29: B05BC01 infúzny roztok 10% manitolu
Beschreibung: Požadované balenia: 1 POF/PA vak s objemom 250 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 1 440 POF/PA vakov v registrovaných liekoch s objemom 250 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0030
Titel: Časť č. 30. B05BC01 infúzny roztok 20% manitolu
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 250 ml infúzneho roztoku Predpokladané plnenie je 1 680 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 250 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0034
Titel: Časť č. 34: V07AB sterilná voda na injekcie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 sklenená fľaša s objemom 500 ml rozpúšťadla na parenterálne použitie Predpokladané plnenie je 6 720 infúznych sklenených fliaš v registrovaných liekoch s objemom 500 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0035
Titel: Časť č. 35: sterilná voda na irigáciu
Beschreibung: Požadované balenia: 1 vak s objemom 3000 ml roztoku na irigáciu Predpokladané plnenie je 1 752 vakov v registrovaných zdravotníckych pomôckach s objemom 3000 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0036
Titel: Časť č. 36: sterilná voda na irigáciu
Beschreibung: Požadované balenia: 1 vak s objemom 5000 ml roztoku na irigáciu Predpokladané plnenie je 960 vakov v registrovaných zdravotníckych pomôckach s objemom 5000 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0037
Titel: Časť č. 37: sterilná voda na irigáciu
Beschreibung: Požadované balenia: 1 fľaša s objemom 1000 ml roztoku na irigáciu Predpokladané plnenie je 20 736 fliaš v registrovaných zdravotníckych pomôckach s objemom 1000 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0038
Titel: Časť č. 38: chlorid sodný 0,9 % na irigáciu
Beschreibung: Požadované balenia: 1 fľaša s objemom 1000 ml roztoku na irigáciu Predpokladané plnenie je 7 200 fliaš v registrovaných zdravotníckych pomôckach s objemom 1000 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.