See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne z zakresu tomografii komputerowej dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielania świadczeń zdrowotnych z zakresu badań tomografii komputerowej ( badań TK) na rzecz pacjentów komórek organizacyjnych Szpitala Rejonowego w Kłobucku i Szpitala Rejonowego w Krzepicach ZOZ Kłobuck , na zlecenie lekarzy udzielających świadczeń w komórkach organizacyjnych wskazanych szpitali, na warunkach ściśle określonych w SWKO i i umowie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001