See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia ogólnego w Powiecie Sanockim”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia (w tym TIK) dla II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku w podziale na 12 części: Zadanie 1- dostawa mebli, Zadanie 2- dostawa oprogramowania Zadanie 3- dostawa pomocy dydaktycznych biologia; Zadanie 4- dostawa pomocy dydaktycznych chemia, Zadanie 5- dostawa pomocy dydaktycznych fizyka; Zadanie 6- dostawa pomocy dydaktycznych geografia; Zadanie 7- dostawa sprzętu i wyposażenia; Zadanie 8- dostawa sprzętu i wyposażenia biologia; Zadanie 9- dostawa sprzętu i wyposażenia chemia: Zadanie 10- dostawa sprzętu i wyposażenia fizyka; Zadanie 11- dostawa sprzętu komputerowego; Zadanie 12- dostawa wyposażenia gabinetu pedagoga i psychologa; 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zamawiający nie ogranicza maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 438451-2025
Interne Kennung: OR-II.272.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30232110 Laserdrucker, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 33696300 Chemische Reagenzien, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39180000 Labormöbel, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 38634000 Optische Mikroskope, 38634000 Optische Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – dostawa mebli,
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Stół B 1-os. z krzesłem B, rozm. 6, czarne szt 68 Biurko z zaokrąglonymi narożnikami, z 2 szafkami i szufladą klon szt 2 Krzesło obrotowe szare szt 2 Szafa z witryną 2 biała szt 4 Szafa wysoka dwudrzwiowa - biała szt 4 Krzesło obrotowe czarne szt 16 Quadro - drzwiczki małe 90 st. mocowane do korpusu - białe szt 32 Biurko Mini - białe szt 16 wąska szafka wisząca z przegrodą, biała szt 16 Krzesło szkolne szt 36 Stół 1-osobowy z regulacją szt 36 Stół demonstracyjny do pracowni chemicznej szt 1 Krzesło obrotowe szt 1 Szafa na odczynniki szt 1 Szafa na szkło laboratoryjne przeszklona szt 2 Szafa na szkło laboratoryjne z szufladami szt 2 stoliki szt 36 krzesło obrotowe szt 2 krzesła szt 36 biurko szt 1 meble do Sali 18 szt 2 meble ( szafki) szt 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2- dostawa oprogramowania
Beschreibung: Dostawa obejmuje: programy dydaktyczne szt 1 oprogramowanie biurowe do komputera szt 4
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3- dostawa pomocy dydaktycznych biologia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Szkiełka nakrywkowe 100 szt. szt 100 Szkiełka podstawowe 50 szt. szt 100 Zestaw preparatów mikroskopowych - przyroda szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - tkanki ssaków szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - grzyby szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - rośliny jadalne szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - skrzydła owadów szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - bezkręgowce szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - tkanki człowieka zmienione chorobowo szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - tkanki człowieka szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - co żyje w kropli wody szt 30 Zestaw preparatów mikroskopowych - preparaty zoologiczne szt 30 Szkielet człowieka 170 cm szt 2 Korpus z głową 40 elem.- model szt 2 Cykl życia motyla (bielinka kapustnika) w pleksi szt 2 Cykl życia żaby w pleksi szt 2 Systematyka stawonogów w pleksi szt 2 Królestwo zwierząt - kolekcja 20 okazów szt 2 Zwierzęta morskie w pleksi szt 2 Szkielet w pleksi - jaszczurka szt 2 Szkielet w pleksi - ryba szt 2 Szkielet w pleksi - żaba szt 2 Szkielet w pleksi - ptak szt 2 Szkielet w pleksi - królik szt 2 Szkielet w pleksi - gołąb szt 2 odczynniki do wykrywania zwiazków organicznych w materiale biologicznym szt 2
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 4- dostawa pomocy dydaktycznych chemia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Modele orbitali atomowych szt 1 Modele wiązań chemicznych szt 1 Chemia zestaw plansz szt 1
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 5- dostawa pomocy dydaktycznych fizyka
Beschreibung: Dostawa obejmuje: teleskop szt 1 model Układu Słonecznego szt 1 tellurium szt 1 MULTIMETR MIERNIK PRĄDU ELEKTRYCZNY UNIWERSALNY szt 10 modele silników szt 1 Wielościany prawidłowe ostrosłupy i graniastosłupy modele brył szt 4 modele brył szkieletowych szt 4 kołyska Newtona szt 1 Moduł - Dynamika (24 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Moduł - Mechanika i hydrostatyka szt 5 Moduł - Ciepło (42 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Moduł - Magnetyzm (27 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Moduł - Elektromagnetyzm (25 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Pakiet czujników pomiarowych z obudową metodyczną do doświadczeń fizycznych - podstawowy szt 1 Moduł - Dynamika (24 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Moduł - Elektryczność - zestaw podstawowy (55 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Moduł - Elektrostatyka (18 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Moduł - Ciśnienie powietrza (17 części w zamykanej kuwecie z tworzywa) szt 5 Baza techniczna do modułów doświadczalnych NTL (22 części w niebieskiej skrzynce) szt 5 Wózek jezdny do modułów doświadczalnych NTL szt 1 Na tropach nauki - Proste maszyny szt 5 Na tropach nauki - Siła i ruch - poziom 2 szt 5 Na tropach nauki - Elektryczność szt 5 Fizyka w działaniu! Pierwsza zasada dynamiki Newtona: bezwładność (praca w 6 grupach 4 osobowych) szt 5 Fizyka w działaniu! Siły w polu magnetycznym (praca w 6 grupach 4 osobowych) szt 5 Fizyka w działaniu! Transfer energii: fale, dźwięk i światło (praca w 6 grupach 4 osobowych) szt 5 Fizyka w działaniu! Transfer energii: ruch wahadła (praca w 6 grupach 4 osobowych) szt 5 Maszyna elektrostatyczna (Wimshursta) szt 5 Generator Van de Graaffa - z napędem elektrycznym szt 5 Elektroskop listkowy z kątomierzem szt 5 Amperomierz szkolny DC -0.2A–0.6A | -1A–3A szt 2 Woltomierz szkolny DC trójzakresowy 0-3V | 0-15V | 0-300V szt 2 Model silnika prądu stałego i zmiennego szt 20 Rurka do demonstracji zjawiska konwekcji szt 10 Barwny krążek Newtona - z napędem ręcznym szt 5 Tor powietrzny 200 cm z dmuchawą i licznikiem elektronicznym szt 5 Zestaw magnetyczny do optyki geometrycznej z laserem szt 5 Ława optyczna 120 cm z tarczą kolbego szt 5 Ciepło i termodynamika – zestaw doświadczalny szt 5 Zestaw do doświadczeń "Drgania i fale" szt 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 6- dostawa pomocy dydaktycznych geografia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Model układu słonecznego Układ słoneczny szt 1 Model wewnętrznej struktury Ziemi szt 1 Skały, minerały szt 1 Skamieliny szt 1 Rodzaje gleb-próbki gleb szt 1 Ukształtowanie terenu w przekroju płyty tektoniczne i wulkany szt 1 Monitor interaktywny szt 1 Krzesło szkolne szt 39 Stół jednoosobowy z regulacją szt 39 Krzesło obrotowe szt 1 Wirtualne laboratorium Przyr-Geografia-szkoła ponadpodstawowa szt 1 Zestaw mebli szt 1 Poziomice i warstwice-model rozkładany szt 1
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 7- dostawa sprzętu i wyposażenia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Uchwyt sufitowy do projektorów UPD1 szt 2 Tablica biała suchościeralna ceramiczna szt 2 Listwa antyprzepięciowa 4 GN szt 6 Zestaw głośnikowy ésprit sound do tablic interaktywnych szt 2 Kabel HDMI 5M szt 2 głośniki - zestaw szt 4 Rolety' szt 14
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39300000 Diverse Ausrüstungen
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 8- dostawa sprzętu i wyposażenia biologia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Nożyk do skalpela szt 100 Pęseta szt 70 Igły preparacyjne, 10 szt szt 10 Uchwyt do skalpela szt 100 Duże pipety szt 20 Płytki Petriego szt 20 Probówki okrągłodenne 10x100, 250 szt. szt 2 Taca laboratoryjna MF szt 30 Mikroskop optyczny szt 60
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 38634000 Optische Mikroskope
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 9- dostawa sprzętu i wyposażenia chemia
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Komplet szkła, sprzętu, odczynników chemicznych, pomocy dydaktycznych i materiałów laboratoryjnych oraz ochronnych do pracowni chemicznej - LICEUM szt 1 Zestaw do doświadczeń chemicznych szt 1 Duży zestaw do chemii organicznej i nieorganicznej szt 20 Płytka ceramiczna z dwunastoma wgłębieniami szt 2 Pęseta metalowa końcówki ostre zagięte szt 1 Statyw do probówek druciany szt 6 Zestaw szpatułek laboratoryjnych szt 1 Apteczka do pracowni chemicznej szt 1 Fartuch laboratoryjny z okularami ochronnymi szt 2 Instrukcja przeciwpożarowa pracowni szt 1 Regulamin pracowni chemicznej szt 1 kalkulator naukowy szt 20 kalkulator prosty szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Kroplomierz z pipetką szt 5 Kroplomierz z pipetką oranż szt 5 Duża taca na sprzęt laboratoryjny szt 10 Kolba stożkowa Erlenmeyera wąska szyja szt 20 Kolba stożkowa Erlenmeyera wąska szyja szt 20 Krystalizator z wylewem szt 5 Palnik spirytusowy szt 3 Knot do palnika szt 1 Probówka okrągłodenna bakteriologiczna szt 50 Statyw na probówki z PCV szt 12 Szalki Petriego szt 15 Suszarka laboratoryjna 32 stanowiskowa szt 12 Tryskawka LDPE szt 4 Butelka czworokątna z tworzywa PE-HD szt 4 Zlewka z PP z uchem szt 5 Łapa imak drewniany do probówek szt 5 Szczotka do probówek z kogucikiem średnia szt 5 Szczotka do probówek z kogucikiem duża szt 5 Łyżeczko - szpatułka szt 4 Łyżeczka do spalań stal nierdzewna szt 3 Zestaw do destylacji ze statywem szt 1 Biureta prosta kran teflon szt 2 Miernik pH szt 1 Waga szkolna elektroniczna 500g / 0,1g szt 1
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 10- dostawa sprzętu i wyposażenia fizyka
Beschreibung: Dostawa obejmuje: kamera szt 1 kamera termowizyjna szt 1 oczyszczacz powietrza szt 1 kalkulator naukowy szt 35 kalkulator prosty szt 150
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 11- dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Laptop/komputer szt 1 Projektor multimedialny szt 2 Tablica interaktywna szt 2 laptop / komputer szt 2 drukarka szt 2 laptop szt 1 komputer z monitorem szt 1 drukarka laserowa szt 2 Monitor interaktywny szt 1 laptop / komputer szt 1 drukarka szt 1 ekran multimedialny szt 1 komputer szt 4 Drukarka szt 4
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30232110 Laserdrucker, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 32322000 Multimediaausrüstung, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 12- dostawa wyposażenia gabinetu pedagoga i psychologa
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Regał zamykany na klucz szt 1 Biurko szt 1 Fotel szt 5 Stolik szt 2 Sofa szt 2 lampa stojąca szt 1 wieszak stojący szt 2 lampa wisząca szt 2 lampka na biurko szt 2 dywan szt 2 obraz na ściane szt 1 biurko szt 1 Krzesło obrotowe szt 1 szafa wnękowa szt 1 szafa wnękowa szt 1 Tablica magnetyczna szt 2 Kosz na śmieci szt 2
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör