644362-2025 - Wettbewerb
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Rozbudowa pojemności pamięci masowych OceanStor 5500 V5.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa pojemności pamięci masowych OceanStor 5500 V5.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest, opisana szczegółowo w pkt. II, Opisu Przedmiotu Zamówienia rozbudowa pojemności posiadanych przez Zamawiającego 2 szt. macierzy dyskowych Huawei Oceanstor 5500 V5, wraz z montażem i konfiguracją w dwóch lokalizacjach serwerowni Zamawiającego.
Interne KennungZ.261.25.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
LosLOT-0001