644401-2026 - Ergebnis
Polen – Verkaufsautomaten – Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów), szkolenie pracowników oraz świadczenie usług serwisu gwarancyjnego. Zakres przedmiotu zamówienia: - Dostawa i montaż 16 szt. nowych stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów), uruchomienie, skonfigurowanie, przetestowanie oraz włączenie (integracja) do użytkowanego przez Zamawiającego systemu karty miejskiej (systemu sprzedaży i raportowania) i systemu płatności. Zainstalowanie na wyznaczonych przystankach komunikacji miejskiej w Radomiu biletomatów obsługujących Radomską Kartę Miejską umożliwiających zakup biletów papierowych oraz zakodowanie biletów okresowych na Radomskiej Karcie Miejskiej, doładowanie e-portmonetki, przeniesienie środków na Radomską Kartę Miejską zakupionych przez stronę internetową oraz sprawdzenie aktualnych zapisów na Radomskiej Karcie Miejskiej. Zamówienie obejmuje dostawę i montaż urządzeń oraz integrację z użytkowanymi systemami. Przyłącza elektryczne zostaną wykonane w ramach odrębnego zamówienia przez innego Wykonawcę. Ponadto zamówienie obejmuje dostarczenie dokumentacji powykonawczej w zakresie prac objętych zamówieniem oraz dokumentacji technicznej (schematy, instrukcje, certyfikaty). Automaty biletowe winny spełniać wymagania szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia oraz winny być kompatybilne z systemem karty miejskiej (systemem sprzedaży i raportowania) i systemem płatności użytkowanymi przez MZDiK; - Przeprowadzenie szkoleń pracowników obsługujących pracę systemu karty miejskiej; - Przeprowadzenie przeglądów i konserwacji urządzeń objętych przedmiotem zamówienia w okresie gwarancji jakości i rękojmi za wady.
Vorherige Bekanntmachung: 195393-2026
Interne Kennung: DZ.2603.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42933000 Verkaufsautomaten
5. Los
Los: LOT-0001