644410-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Bauarbeiten – Városi Futsal Csarnok - Sárkány Aréna kivitelezése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Városi Futsal Csarnok - Sárkány Aréna kivitelezése
Beschreibung: Egy darab városi futsal csarnok kivitelezése kivitelezési tervek szerint, a Nyírbátor Város Önkormányzata tulajdonában álló, 2537/4. hrsz-ú, természetben 4300 Nyírbátor, Szabadság tér – Szentvér u. – Édesanyák útja – Báthori utca által határolt tömb belső területén található ingatlanon. A tervezett csarnok földszint + 2 szintes kialakítású, hasznos alapterülete kb. 3250m2, míg az épület bruttóbeépített alapterülete kb. 2310 m2. Az épület csarnokrésze acélvázas szerkezetű, melynek fesztávja 32,78m, míg az épület egyéb részei vasbeton pillérvázas, monolit vasbeton födémszerkezetű, teherhordó és merevítő falazattal készül. A csarnokrészen kb. 1490m2 sportparketta padlóburkolat készül. A beruházás keretén belül nyertes vállalkozó feladata az épülethez szükséges külső közművek-, út- és kertépítési munkáinak elvégzése, valamint a végleges használatbavételi engedély megszerzése is. A kivitelezés magában foglalja az épület teljes körű épületgépészeti és épületvillamossági rendszereinek kialakítását is, különösen a fűtési, hűtési, szellőzési rendszereket, valamint az erősáramú és gyengeáramú villamos hálózatokat. A beruházás keretén belül nyertes vállalkozó feladata a kiviteli tervek szerinti építészeti, épületszerkezeti, tartószerkezeti, épületgépészeti, épületvillamossági, tűzvédelmi szakipari munkák elvégzése, továbbá az épülethez szükséges külső közművek-, út- és kertépítési munkáinak elvégzése, valamint a végleges használatbavételi engedély megszerzése is.
Interne Kennung: EKR000503592026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a Kbt. 81.§ (1) bekezdése szerinti, uniós értékhatárt elérő értékű nyílt eljárást folytat le. Az ajánlatok elbírálása három szakaszból áll a Kbt. 81.§ (5) bekezdése alapján. Ajánlatkérő előszőr az ajánlatok értékelését végzi el a Kbt. 69.§ (3) bekezdése szerint, majd az értékelési részszempont szerint legkedvezőbb (adott esetben az azt követő legkedvezőbb) ajánlat(ok) vonatkozásában elvégzi azok előzetes vizsgálatát (Kbt. 69.§ (2) bekezdés), majd az előzetes vizsgálatot követően elvégzi azok utólagos vizsgálatát (utólagos igazolások benyújtása). Előzetes vizsgálat: Az ajánlatok elbírálása során az ajánlatkérő megvizsgálja, hogy az ajánlatok megfelelnek-e a közbeszerzési dokumentumokban, valamint a jogszabályokban meghatározott feltételeknek. Ajánlatkérő megállapítja, hogy mely ajánlat érvénytelen, és hogy van-e olyan gazdasági szereplő, akit az eljárásból ki kell zárni. Az ajánlatkérő a bírálat során az alkalmassági követelményeket, a kizáró okokat előzetes ellenőrzi, és elfogadja az egységes európai közbeszerzési dokumentumba foglalt nyilatkozatokat, valamint minden egyéb tekintetben ellenőrzi az ajánlat megfelelőségét, szükség szerint elvégzi a Kbt. 71-72.§ szerinti bírálati cselekményeket (hiánypótlás, felvilágosítás kérés, számítási hiba javítása, aránytalanul alacsony ár és egyéb aránytalan vállalások vizsgálata). Az ajánlatkérő valamennyi alkalmassági minimumkövetelmény vonatkozásában előzetes igazolási módként elfogadja a formanyomtatvány IV. rész alfa szakaszának kitöltését, részletes információk megadását nem kéri. Az előzetes vizsgálathoz ajánlattevők kizárólag azon nyilatkozatokat, iratokat kötelesek benyújtani az ajánlatukban, amelyek alkalmasak arra, hogy Ajánlatkérő a Kbt. 69.§ (2) és (3) bekezdéseiben foglalt kötelezettségeinek eleget tegyen. Ajánlatkérő az eljárás eredményéről szóló döntés meghozatalát megelőzően a Kbt. 69.§ (4) vagy (6) bekezdés szerint jár el. Amennyiben az ajánlattevő az igazolásokat korábban benyújtotta, az ajánlatkérő nem hívja fel az ajánlattevőt az igazolások ismételt benyújtására, hanem úgy tekinti, mintha a korábban benyújtott igazolásokat az ajánlatkérő felhívására nyújtották volna be – és szükség szerint hiánypótlást rendel el vagy felvilágosítást kér. Ha az értékelés módszerét figyelembe véve valamelyik ajánlat figyelmen kívül hagyása esetén az ajánlattevők egymáshoz viszonyított sorrendje nem változik, ajánlatkérő az eljárást lezáró döntés meghozatalát megelőzően dönthet úgy, hogy a Kbt. 69.§ (4) bekezdésében foglaltaktól eltérően a Kbt. 69.§ (6) bekezdése szerint jár el.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Egy darab városi futsal csarnok kivitelezése kivitelezési tervek szerint, a Nyírbátor Város Önkormányzata tulajdonában álló, 2537/4. hrsz-ú, természetben 4300 Nyírbátor, Szabadság tér – Szentvér u. – Édesanyák útja – Báthori utca által határolt tömb belső területén található ingatlanon. A tervezett csarnok földszint + 2 szintes kialakítású, hasznos alapterülete kb. 3250m2, míg az épület bruttóbeépített alapterülete kb. 2310 m2. Az épület csarnokrésze acélvázas szerkezetű, melynek fesztávja 32,78m, míg az épület egyéb részei vasbeton pillérvázas, monolit vasbeton födémszerkezetű, teherhordó és merevítő falazattal készül. A csarnokrészen kb. 1490m2 sportparketta padlóburkolat készül. A beruházás keretén belül nyertes vállalkozó feladata az épülethez szükséges külső közművek-, út- és kertépítési munkáinak elvégzése, valamint a végleges használatbavételi engedély megszerzése is. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR000503592026/1