644412-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anstricharbeiten – Malířské a natěračské práce nemocničních provozů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. – nemocnice Karlovy Vary a Cheb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Malířské a natěračské práce nemocničních provozů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. – nemocnice Karlovy Vary a Cheb
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. ZZVZ s jedním vítězným dodavatelem na dobu 4 let, na malířské a natěračské práce v nemocničních provozech Karlovarské krajské nemocnice a.s., nemocnice v Karlových Varech a nemocnice v Chebu. Jednotlivá plnění budou zadávána na základě dílčích objednávek zadavatele. Zadavatel nepřipouští dílčí plnění.
Interne Kennung: VZ 33/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45442100 Anstricharbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání dohody na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele či dodavatele dle podmínek sjednaných v uzavřené dohodě, případně dle podmínek pro odstoupení uvedených v ZZVZ. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření dohody na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření dohody dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky, pokud těmito platnými dokumenty již zadavatel nedisponuje. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít dohodu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření dohody účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření dohody opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Dohoda s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení.