2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana starych komponentów oraz rozbudowa wyposażenia mikroskopu AFM Bruker Dimension Icon na potrzeby Wydziału Chemii UW z podziałem na 2 części
Beschreibung: 1. Zamówienie zostało podzielone na części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Część 1: Dostawa kontrolera, oprogramowania, komputera sterującego, monitora oraz nowej głowicy skanującej Część 2: Dostawa kontrolera wilgotności 2. Zaoferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane oraz muszą posiadać okablowanie do uruchomienia urządzenia. 3. Wymiana starych komponentów oraz rozbudowa wyposażenia mikroskopu AFM Bruker Dimension Icon odbędzie się w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Żwirki i Wigury 101, pokój 4.25, 02-089 Warszawa
Interne Kennung: POUZ-361/290/2026/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen, 38930000 Instrumente zur (Luft-)Feuchtigkeitsmessung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kontrolera, oprogramowania, komputera sterującego, monitora oraz nowej głowicy skanującej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana zużytych komponentów wyposażenia mikroskopu AFM Bruker Dimension Icon, wykorzystywanego na potrzeby Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego
Interne Kennung: POUZ-361/290/2026/WCH część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kontrolera wilgotności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontrolera wilgotności dla wyposażenia mikroskopu AFM Bruker Dimension Icon, wykorzystywanego na potrzeby Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego
Interne Kennung: POUZ-361/290/2026/WCH część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38930000 Instrumente zur (Luft-)Feuchtigkeitsmessung