See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Održavanje nogostupa nerazvrstanih cesta i pješačkih javnoprometnih površina s pratećom urbanom opremom na području Grada Splita
Beschreibung: Održavanje nogostupa nerazvrstanih cesta i pješačkih javnoprometnih površina s pratećom urbanom opremom na području Grada Splita
Interne Kennung: VV-655/2026-K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000