644449-2025 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego (1 szt.)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego (1 szt.)
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego dla KW PSP w Olsztynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. w załączniku nr 1 pn. „Opis przedmiotu zamówienia", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 2 pn. „Wzór umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy. 2. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ. Rok produkcji: nie wcześniej niż 2024. 3. Zamówienie zostało udzielone: TAK; Umowa nr WF.2372.19.2025; Nazwa: Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego - 1szt., znak sprawy WT.2370.6.2025; Data zawarcia umowy: 04.09.2025r.; Wartość końcowa umowy: 259.911,30 PLN (brutto); Wykonawca: MIR-WIT Sp. z o. o., Al. Obrońców Tobruku 11, 10-092 Olsztyn, Polska, NIP 739-020-57-35, https://www.toyota-olsztyn.pl/, MŚP: tak; Liczba otrzymanych ofert: 1; Liczba otrzymanych ofert od MŚP: 1; Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0; Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw niebędących członkami UE: 0; Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1; Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców: nie.
Vorherige Bekanntmachung: 501983-2025
Interne Kennung: WT.2370.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320 ze zm.). Zakup przedmiotu zamówienia jest współfinansowany ze środków, które należy wydatkować i rozliczyć z końcem września 2025r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lekki samochód operacyjny (1 szt.)
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego (SLOp) dla KW PSP w Olsztynie na potrzeby jednostek organizacyjnych PSP woj. warmińsko-mazurskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. w załączniku nr 1 pn. „Opis przedmiotu zamówienia", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 2 pn. „Wzór umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy. 2. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ. Rok produkcji: nie wcześniej niż 2024.