64445-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków i środków dezynfekcyjnych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i środków dezynfekcyjnych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej
Vorherige Bekanntmachung: 602815-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Pakiet 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 Pakiet 35