644454-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Server – Furnizare echipamente IT
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente IT
Beschreibung: Direcția Generala pentru Evidența Persoanelor dorește să achiziționeze 10 servere și extinderea capacitatii sistemului de stocare Dell Powerstore 1200T, pentru îmbunătățirea performanțelor infrastructurii IT. Operatorii economici vor putea solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire până la 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor astfel încât autoritatea contractanta va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificări/ informațiilor suplimentare in a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 26362870_2025_PAAPD1574751
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servere
Beschreibung: Server -10 cpl.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Extindere capacitate sistem de stocare Dell Powerstore 1200T
Beschreibung: Extindere capacitate sistem de stocare Dell Powerstore 1200T - 1 cpl.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39173000 Lagerungseinheiten