644470-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – SERVICII DE PROIECTARE TEHNICĂ FAZA DTAC+PT+DE, VERIFICARE TEHNICĂ DE CALITATE A PROIECTULUI, ASISTENȚĂ TEHNICĂ DIN PARTEA PROIECTANTULUI PE DURATA DE EXECUȚIE A LUCRĂRILOR PENTRU REALIZAREA PROIECTULUI ”LUCRĂRI DE REABILITARE ȘI CONSOLIDARE A CLĂDIRII CORP C6 - SECȚIA LASERI”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE PROIECTARE TEHNICĂ FAZA DTAC+PT+DE, VERIFICARE TEHNICĂ DE CALITATE A PROIECTULUI, ASISTENȚĂ TEHNICĂ DIN PARTEA PROIECTANTULUI PE DURATA DE EXECUȚIE A LUCRĂRILOR PENTRU REALIZAREA PROIECTULUI ”LUCRĂRI DE REABILITARE ȘI CONSOLIDARE A CLĂDIRII CORP C6 - SECȚIA LASERI”
Beschreibung: Servicii de proiectare tehnică faza DTAC+PT+DE, verificare tehnică de calitate a proiectului, asistență tehnică din partea proiectantului pe durata de execuție a lucrărilor reabilitare și consolidare a clădirii CORP C6 - SECȚIA LASERI. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cel tarziu in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 9052135/2026/625
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de proiectare tehnică faza DTAC+PT+DE – 1 buc.; Servicii de verificare tehnică de calitate a proiectului – 1 buc.; Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pe durata de execuție a lucrărilor – 1 buc.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71328000 Dienstleistungen für die Prüfung der Tragwerksplanung, 71356200 Technische Hilfe