See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Påbyggnation och fordonsinredning med tillhörande tjänster
Beschreibung: I enlighet med upphandlingsdokumentet.
Interne Kennung: UVA-2026-00344
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 50117000 Umbau und Instandsetzung von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Generisk mall
Beschreibung: I enlighet med upphandlingsdokument.
Interne Kennung: 1761975-0
Los: LOT-0002
Titel: Delområde 1
Beschreibung: I Enlighet med upphandlingsdokumentet.
Interne Kennung: 1861804-1
Los: LOT-0003
Titel: Delområde 2
Beschreibung: I enlighet med upphandlingsdokument
Interne Kennung: 1869747-2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: UVA-2026-00344
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50117000 Ombyggnad och renovering av fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1761975-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1861804-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1869747-2